Lietuvoje

2020.04.08 08:43

Premjeras apie apsauginių priemonių prieinamumą: artimiausiu metu tai jau niekam nebebus problema

Lietuvą pasiekė dar vienas krovinys iš Kinijos
LRT.lt2020.04.08 08:43

Į Lietuvą ir toliau keliauja medicininių apsaugos priemonių kroviniai. Apie naujausią jų, mūsų šalį pasiekusį šią naktį, pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

„Šiąnakt Kaune nusileidęs lėktuvas iš Kinijos atgabeno daugiau kaip 2 tūkstančius dėžių. Jose – apsauginiai skafandrai ir vienkartinė medicininė apranga. Kiek daugiau nei po valandos kitas lėktuvas iš Kinijos leisis Vilniuje. Jame – daugiau kaip 3 tūkstančiai dėžių su akiniais, apsauginiais skafandrais ir chirurginėmis kaukėmis“, – rašo premjeras.

Vyriausybės vadovo teigimu, visa tai bus vežama į penkias pagrindines mūsų gydymo įstaigas.

Dalis priemonių iš jų keliaus į regionines ligonines, penkių didžiųjų miestų greitosios medicinos pagalbos stotis ir žmonėms, dirbantiems savivaldybių įsteigtuose mobiliuosiuose punktuose.

„Kiek esu informuotas, kuo toliau, tuo labiau apsauginės priemonės tampa prieinamos visiems. Tiek dezinfekcinio skysčio, tiek kaukių, tiek pirštinių jau yra prekyboje. Dar ne visur, bet jų tikrai daugėja. Manau, pačiu artimiausiu metu tai jau niekam nebebus problema“, – džiugiomis naujienomis dalinasi premjeras.