Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.06 16:47

Naujų KT teisėjų ir AT vadovo paskyrimo antradienį neplanuojama

Seimas, negavęs Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto išvados, antradienį neplanuoja svarstyti ir spręsti dėl Giedrės Lastauskienės, Ingridos Danėlienės ir Algio Norkūno kandidatūrų eiti Konstitucinio Teismo teisėjų pareigas.

„Išvados iki šiol neturime, kai tik gausime jų išvadą, artimiausiame posėdyje bus sprendžiamas teisėjų paskyrimo klausimas“, – Eltai sakė Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė.

Jeigu šią savaitę būtų surengtas papildomas nenumatytas Seimo plenarinis posėdis, anot R. Baškienės, darbotvarkėje gali atsirasti ir teisėjų paskyrimas.

„Teisės ir teisėtvarkos komitetas dirbs trečiadienį. Viskas priklauso nuo komiteto išvados, kuri mums būtina, kad toliau galėtume svarstyti klausimą plenariniame posėdyje“,– sakė R. Baškienė.

ELTA primena, kad kovo 10 d. Seimui pateiktos G. Lastauskienės, I. Danėlienės ir A. Norkūno kandidatūros eiti Konstitucinio Teismo teisėjų pareigas.

Taip pat planuojama atleisti Aukščiausiojo Teismo teisėją Sigitą Rudėnaitę iš šio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkės pareigų ir skirti ją Aukščiausiojo Teismo pirmininke.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi