Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.03 14:58

Skvernelis perspėja dėl koronavirusu besinaudojančių sukčių, nurodė ministerijai griežtai juos bausti

LRT.lt 2020.04.03 14:58

„Penktadienį paprašiau vidaus reikalų ministrės užtikrinti, kad policija ir kitos atsakingos struktūros itin atidžiai stebėtų, užkardytų, o prireikus griežtai baustų asmenis, niekšiškai siekiančius pasinaudoti pandemijos situacija“, – feisbuko paskyroje penktadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

Jis patikslina, kad turi omenyje tuos, kurie siūlo pirkti kaukes, respiratorius ir kitas apsaugos priemones už trigubą ar penkiagubą kainą.

„Panašiai elgiasi ir veikėjai, peršantys dezinfekcinį skystį. Jau atsirado gudročių, siūlančių įsigyti „greituosius COVID – 19 testus“. Aferistų visais laikais buvo ir bus. Ypatingai kriziniais laikotarpiais. Todėl kreipiuosi į žmones su prašymu nesusivilioti jų gundymais“, – rašo premjeras.

Pasak S. Skvernelio, parduotuvių ir vaistinių lentynos palaipsniui pildosi dezinfekciniu skysčiu, o Ekonomikos ir inovacijų ministerijai jau duotas pavedimas užtikrinti, kad tiek skysčiai, tiek kaukės bei kitos apsaugos priemonės būtų prieinamos visiems Lietuvos gyventojams.

„Nepirkite iš lupikautojų, nesuteikite jiems galimybės lobti Jūsų sąskaita, o apie galimai nesąžiningai veiklą nedelsiant praneškite policijai arba FNTT“, – perspėja jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi