Lietuvoje

2020.04.02 14:50

Ukmergėje – dar viena koronavirusu užsikrėtusio žmogaus mirtis

atnaujinta 15.20
LRT.lt2020.04.02 14:50

Ketvirtadienį Ukmergės administracijos vadovas Darius Varnas savo feisbuko paskyroje pranešė, kad Ukmergėje patvirtinta dar viena koronavirusu užsikrėtusio žmogaus mirtis. Bendras aukų skaičius šalyje išauga iki 9.

„Mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius šalyje – 9, iš jų 6 iš Ukmergės. Visi mirusieji ukmergiškiai priklausė labai didelei rizikos grupei, pastaroji, jau 6-oji mirtis – garbaus amžiaus gyventojas, turėjo lėtinių ligų, mirė namuose“, – feisbuke pranešė jis.

D. Varnas portalui LRT.lt patvirtino, kad žmogus mirė kovo 31 dieną, pirmoje dienos pusėje.

Anot D. Varno, žmogus mirė namuose, ligoninėje negulėjo, tačiau jau kurį laiką sirgo, todėl jo mirties dar negalima sieti su koronavirusu.

„Mano žiniomis, kitos ligos turėjo įtakos“, – sako Ukmergės administracijos vadovas.

Pasak D. Varno, koronavirusas vyresnio amžiaus žmogui buvo nustatytas jau po mirties.

Kaip teigiama jo feisbuko įraše, ketvirtadienio duomenimis Ukmergėje iš viso užfiksuoti 54 susirgimo atvejai, iš jų – 28 sergantys medikai ir 1 Ukmergės ligoninės administracijos darbuotojas.

Sveikatos apsaugos ministerija LRT.lt patvirtino, kad žmogus mirė savaitės pradžioje. COVID-19 jam nustatytas po mirties. Garbaus amžiaus žmogaus mirtį namuose patvirtino greitoji medicinos pagalba. Ligoninėje jis negulėjo.

LRT.lt primena, kad Lietuvoje patvirtintų koronaviruso atvejų skaičius ketvirtadienio duomenimis išaugo iki 649.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.