Lietuvoje

2020.04.02 13:50

Uždarytos Vilniaus Šeškinės poliklinikos pacientai bus nukreipiami į Centro polikliniką

LRT RADIJAS, LRT.lt2020.04.02 13:50

Trečiadienį vakare paskelbta, kad nuo ketvirtadienio Vilniaus Šeškinės poliklinikoje bus suteikiamos nuotolinės paslaugos. Prireikus gydytojų pagalbos, asmenys bus nukreipiami į Vilniaus Centro polikliniką, sako Vilniaus mero patarėja Ieva Dirmaitė.

„Odontologijos skyrius, kuriame ir buvo patvirtinti du nauji atvejai, tikrai būtinųjų paslaugų nebeteiks, taip pat ir besilaukiančiųjų priežiūros paslaugos nebus teikiamos, nebus daromi vaikų skiepai, tačiau šitos paslaugos bus perkeliamos į kitas Vilniaus miesto poliklinikas. Būtent kalbama apie Centro polikliniką, ji teiks paslaugas žmonėms, kuriems reikės“, – tikina ji.

Šeškinės poliklinika teiks nuotolines paslaugas.

„Nuspręsta poliklinikai persiorientuoti su darbais ir teikti būtinąją pagalbą nuotoliniu būdu, kitaip tariant, kad nebūtų fizinio kontakto. Bus teikiamos paslaugos: konsultacijos gydytojų telefonu, elektroniniai dokumentai išrašomi tokie kaip receptai, siuntimai į karščiavimo klinikas, kas šiuo metu yra aktualu, taip pat nedarbingumo pažymėjimai“, – aiškina patarėja.

LRT.lt primena, kad koronaviruso atvejų skaičius Vilniuje įsikūrusioje Šeškinės poliklinikoje išaugo iki keturių, todėl sostinės savivaldybė nusprendė nuo ketvirtadienio uždaryti šią įstaigą lankytojams.

Iki ketvirtadienio, kaip ir kitos poliklinikos, Šeškinės poliklinika teikė tik būtinąsias paslaugas.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Lietuvoje nustatyti 649 koronaviruso atvejai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.