Lietuvoje

2020.04.01 13:03

Skvernelis ragina politikus liautis rietis, o medikus ramina – už jūsų svarbų darbą bus atlyginta

LRT.lt2020.04.01 13:03

Po prezidentas Gitano Nausėdos skambios kritikos Seimui, kuomet antradienio vakarą įstrigusį sprendimą mokėti su koronavirusu kovojantiems medikams didesnius atlyginimus jis pavadino fiasko, reaguoja ir premjeras Saulius Skvernelis.

„Noriu viešai kreiptis į kolegas Seimo narius. Tiek valdančiuosius, tiek esančius opozicijoje. Padėkite į šalį asmenines antipatijas, ideologinius skirtumus, žmogiškuosius nesutarimus. Bent dabar. Bent šios mums visiems tikrai sudėtingos situacijos metu“, – oponentus vienytis prašo Vyriausybės vadovas.

Taip pat skaitykite

Pasak premjero, dabar nėra metas, kada reikia rodyti savo politines ambicijas ar antipatijas, nes visuomenė ir medikai kovoja su vienu rimčiausiu iššūkiu, koks yra tekęs Lietuvai.

„Kada jau kada, bet šiandien Lietuvai ir jos žmonėms to mažiausiai reikia. Šiandien reikia sutelktų pastangų, bendro darbo ir sprendimų. Visiems kartu. Dėl tų, kurie jumis pasitiki, kurie už jus balsuoja. Taip pat ir dėl tų, kurie nėra didžiausi jūsų gerbėjai ir niekad už jus nebalsuos. Jie visi – mūsų žmonės. Lietuvos piliečiai“, – rašo premjeras.

Tiesa, Vyriausybės vadovas pabrėžia, sprendimai turi būti racionalūs ir apgalvoti, tačiau jie privalomi, medikams turi būti atlyginta papildomai.

„Žinoma, sprendimai turi būti atsakingi ir realūs. Jie negali būti populistiniai ir nepakeliami mūsų šalies biudžetui. Ypač, kai esame situacijoje, kada nežinome, kas bus po savaitės ar dviejų. Nežinome, kiek ir kam lėšų gali prireikti jau artimiausioje ateityje. Čia ne vieta nežabotai platiems mostams ir dosnumui, kuris mums ne pagal išgales ir kišenę. Esu pasirengęs kalbėtis ir kalbuosi su visais. Siaučiant pandemijai turime būti vieningi. Tai kiekvieno iš mūsų pareiga ir atsakomybė. Kviečiu tai suprasti ir nedelsiant imtis sprendimų, kurie būtini. Žinau, kad tai galite. Padarykime“, – kolegas ragina S. Skvernelis.

Taip pat skaitykite

„Sprendimai - ne rietenos, kaltinimai, žaidimai, beprasmiai ginčai - šiandien yra tai, ko reikia“, – savo įrašą socialinėje erdvėje tęsia premjeras.

Vyriausybės vadovas ramina ir medikus – jie neliks pamiršti, o priedai tikrai bus išmokėti.

„Galite būti ramūs, nieko neprarasite, už Jūsų svarbų darbą Jums bus pilnai atlyginta“, – tvirtina S. Skvernelis.

Populiariausi

Rokas Masiulis

Lietuvoje

2020.07.03 11:58

Masiulis buvo numatęs LAKD vadovo atleidimą: aš jau nesu ministras, tai Andrejevą greičiausiai irgi pašalins Landsbergis: atleidimas – žingsnis atgal; atnaujinta 12.57

8