Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.31 08:46

Prezidentūra: Ekstremaliųjų situacijų operacijų valdymo centre dirba 4 kariškiai

Dainora Karklytė, ELTA 2020.03.31 08:46

Prezidento patarėjas, Ekonominės ir socialinės politikos grupės vadovas Simonas Krėpšta sako, kad prie Ekstremaliųjų situacijų operacijų valdymo centro komandos yra prisijungę 4 kariškiai, savo patirtimi ir žiniomis padedantys susitvarkyti su kylančiomis problemomis bei koronaviruso situacijos valdymo iššūkiais.

Kariškių prisijungimas, tvirtina S. Krėpšta, jau davė rezultatų – matoma, kad centro veikla gerėja.

„Kas įvyko pastarosiomis dienomis, tai prezidento prašymu mūsų kariuomenės specialistai suteikė konsultacinę ir ne tik konsultacinę pagalbą. Šiuo metu Sveikatos apsaugos ministerijos ir tame pagrindiniame operacijų valdymo štabe nuolatos dirba keturi kariškiai, turintys logistikos, medicininę ir proceso planavimo patirtis“, – antradienį „Žinių radijui“ sakė S. Krėpšta.

Šalies vadovo patarėjo teigimu, tikimasi, kad kariškių konsultacinė ir žmogiškųjų išteklių pagalba duos rezultatų ir toliau.

„Matome, kad pastarąsias kelias dienas centro veikla iš tikrųjų optimizuojasi, gerėja. Kariškių kasdieninė duona yra valdyti tokio masto krizes ir jie suteikia labai reikšmingą pagalbą iš konsultacinės ir žmogiškųjų išteklių pusės. Tai yra pasikeitę, tikimės, kad tai duos rezultatų bei visos problemos bus „išgaudytos“ labai ankstyvose fazėse arba bus užbėgama joms už akių ateityje“, – pridūrė S. Krėpšta.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Aivaras Miltenis ir Ričardas Pinikas
Klaipėdos ritmas 23