captcha

Jūsų klausimas priimtas

Mokytojų dienos proga įteikiama M. Lukšienės premija pedagogams (papildyta)

Kasmet Mokytojų dienos proga geriausiam jaunam pedagogui įteikiama švietimo reformos pradininkės Meilės Lukšienės premija. Šiemet už kūrybiškų idėjų sklaidą, sėkmingus edukacinius projektus premija skirta Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos specialiajai pedagogei Kristinai Stankutei-Matei.
 
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Pasak premijos komisijos, mokytoja dirba su specialiųjų poreikių vaikais, turinčiais emocijų ir elgesio, dėmesio, autizmo spektro, intelekto sutrikimų, taiko įvairius mokymo metodus, naudoja netradicines, interaktyvias priemones.

K. Stankutė-Matė tvirtina esanti mokytoja, nes tam darbui ją įkvėpė ir sužavėjo pirmoji jos pačios mokytoja. „Man šis darbas atrodė kaip svajonių svajonė“, – prisipažįsta LRT RADIJO pašnekovė.

Jos teigimu, darbas su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais kiekvieną dieną yra kitoks, nes patys vaikai yra skirtingi. „Tai nuostabus darbas – ne tik mokau, bet ir pati gaunu labai daug, daug ko išmokstu iš tėvų, pačių mokinių, mokytojų, su kuriais dirbu. Mano darbas – kiekvieną dieną patiriamas atradimas ir malonumas“, – tvirtina K. Stankutė-Matė.

Švietimo sistemoje jau 11 metų dirbanti pedagogė tikina niekada nenusivylusi savo darbu ir jo ėmusis dar studijuodama. „Jutau, kad vien studijų man neužtenka. Nuo pat to laiko neįsivaizduoju nieko kito, ką galėčiau daryti. Turbūt nieko daugiau ir nemokėčiau“, – juokiasi K. Stankutė-Matė.

Premiją Kristinai Stankutei-Matei pirmadienį įteiks Švietimo ir mokslo ministrė. Kasmet skiriamos premijos dydis – daugiau kaip puspenkto tūkstančio eurų.

Pernai ši premija įteikta Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos technologijų mokytojui Donatui Kriukui.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...