Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.29 23:52

Lietuvos ambasadorius Italijoje papasakojo apie darbo sąlygas: miegui likdavo tik 4 val. per parą

LRT.lt 2020.03.29 23:52

Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius feisbuke pasidalino įrašu, kuriame pasakoja, kokiomis sąlygomis jau 19 dienų tenka dirbti diplomatams ir kitiems ambasados darbuotojams Romoje.

Anot ambasadoriaus, jau 19 dienų ambasada dirba karantino sąlygomis, pirmąsias 10–12 karantino dienų teko dirbti po 17–20 val. per parą.

„Paradoksas, bet turbūt dar niekada per savo jau pakankami ilgą dvidešimt septintuosius metus skaičiuojančią diplomatinę karjerą nesu tiek daug laiko praleidęs kartu su kolegomis“, – rašo R. Šlepavičius ir pabrėžia, kad dalis darbuotojų priklauso infekcijos rizikos grupei, yra ir atskirtų šeimų.

„Pasirodo galima vienu metu būti kartu, bet atskirai, dirbti kartu ir nematyti vienas kito. Taip jau nutiko, kad ši mus visus palietusi nelaimė, Europoje visa savo galia pirmiausia smogė būtent Italijai. Tai iškart atsiliepė ir mūsų darbo režimui“, – rašo diplomatas.

Jis atskleidžia, kad pavyko suteikti pagalbą kelius grįžti į Lietuvą bandžiusiems rasti piliečiams, kurie siuntė asmenines padėkos žinutes.

Įrašo pabaigoje R. Šlepavičius dėkoja visiems savo kolegoms bei savo žmonai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi