Lietuvoje

2020.03.28 06:56

Šeštadienį Vilniuje laukiama specialaus lėktuvo su lietuviais iš Londono – išpirkti visi bilietai

Ignas Jačauskas, BNS2020.03.28 06:56

Šeštadienį prieš vidurnaktį Vilniuje laukiama specialaus lėktuvo su lietuviais iš Londono. Kaip BNS sakė susisiekimo ministro atstovė spaudai Aldona Grinienė, į specialų skrydį išpirkti visi 220 bilietų.

Specialūs ministerijos organizuojami skrydžiai Jungtinėje Karalystėje dėl koronaviruso pandemijos įstrigusiems piliečiams rengiami ir sekmadienį bei antradienį, į lėktuvus su 220 vietų keleiviams jau taip pat išpirkti visi bilietai.

Lietuvos oro uostų duomenimis, šeštadienį be skrydžio iš Londono dar turėtų leistis lėktuvas iš Minsko – šiuo lėktuvu iš Baltarusijos sostinės sudaryta galimybė su persėdimu parvykti Lietuvos piliečiams iš Paryžiaus ir Frankfurto.

Lietuviai į šalį šeštadienį grįžta ir keltais: ryte, apie 8 val. Klaipėdos uoste turėtų švartuotis keltas iš Danijos, apie 18 val. – keltas iš Vokietijos Kylio miesto, du keltai atplauks iš Švedijos, Treleborgo: 12 val. ir 23 valandą.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, atšaukti dauguma reguliarių skrydžių, todėl Vyriausybė bei šalies diplomatai organizuoja specialius reisus namo negalintiems grįžti lietuviams iš įvairių pasaulio vietų.

Visiems grįžusiesiems į Lietuvą privalomas 14 dienų karantinas, už jo pažeidimą gresia teisinė atsakomybė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.