Lietuvoje

2020.03.27 12:52

Nausėda: Pietų Korėjos specialistai perduos žinias ir patirtį Lietuvai

BNS2020.03.27 12:52

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia su Pietų Korėjos vadovu sutaręs, jog korėjiečiai pasidalys savo žiniomis ir patirtimi dėl koronaviruso krizės valdymo.

„Šiandien su Pietų Korėjos prezidentu Moon Jae-inu sutarėme, kad jų specialistai perduos savo žinias bei patirtį Lietuvos krizių valdymo ir sveikatos apsaugos institucijų pareigūnams“, – feisbuke parašė prezidentas po pokalbio telefonu su Pietų Korėjos prezidentu.

Lietuva jau yra gavusi koronaviruso tyrimams reikalingų reagentų siuntą iš Pietų Korėjos.

G. Nausėdos teigimu, Pietų Korėjos vadovas pažadėjo tarpininkauti ir dėl kitų medicininių priemonių bei įrangos įsigijimo iš šios šalies gamintojų.

Prasidėjus koronaviruso plitimui, Pietų Korėja pradėjo plačią testavimo programą ir užsikrėtusių žmonių judėjimo kontrolę, jai pavyko sėkmingiau sulėtinti viruso plitimą, palyginti su Europa ir Jungtinėmis Valstijomis.

Pietų Korėjoje patvirtinta daugiau nei 9 tūkst. viruso atvejų, mirė per šimtą žmonių.

Pastarąsias kelias savaites Pietų Korėjoje kasdien patvirtinama ne daugiau kaip po šimtą atvejų.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.07.08 14:28

Premjeras paaiškino, kodėl prakalbo apie kaukių grąžinimą: matome, kitur antros bangos kilimas yra žaibiškas Skvernelis: atvežtiniai atvejai kelia didžiausią riziką; atnaujinta 14.48

5
Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32