Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.26 20:06

Cesiulis pasidalino koronavirusu susirgusio alytiškio maršrutu

LRT.lt 2020.03.26 20:06

Alytaus meras Nerijus Cesiulis socialiniame tinkle pasidalino susirgusio alytiškio maršrutu.

„Alytiškis, kuriam vakar nustatytas koronavirusas, kovo 10 d. lankėsi automobilių remonto ir autodetalių parduotuvėje „Ersida“, Ūdrijos g. 39. (Patalpos dezinfekuotos, darbuotojai jaučiasi gerai) Kovo 15 d. apie 20 val. apsipirkinėjo didžiojoje „Maximoje“, Santaikos g. 34G. Kovo 24 d. kreipėsi į Alytuje esantį tyrimų punktą“, – rašoma mero pranešime.

Įraše taip pat Alytaus meras pakomentavo grįžtančiųjų iš užsienio karantinavimo Alytuje sąlygas. „Girdėjome skundus dėl kambarių, maisto, lovų ir vandens iš tų, kurie buvo priverstinai karantinuoti. Toks buvo centrinės valdžios įsakymas ir savivaldybė jį privalėjo vykdyti. Apie situaciją paaiškinsiu visiems: žmonės jau alkani atvyko iš Vilniaus, tuo metu čia vyko procedūriai reikalai, natūralu, teko palaukti“ , – teigia N. Cesiulis.

Alytuje iš viso nustatyti 5 kornaviruso atvejai. Kaip skelbiama, žmonių mėginiai antradienį paimti mobiliajame Alytaus punkte.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, ketvirtadienio vakarą patvirtinti dar 9 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Tarp užsikrėtusiųjų yra užsienio karių bei gydymo įstaigų darbuotojų.

Šiuo metu Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų – 299, o kovo 26 d. 9 val. duomenimis iki šiol iš viso ištirti 4320 ėminių dėl įtariamo koronaviruso. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai, o mobiliuose punktuose tyrimus atlikę asmenys bus informuoti apie savo tyrimo rezultatus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi