Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.26 13:10

Cesiulis: Alytuje patvirtinti 4 koronaviruso atvejai, vienas iš jų – labai sudėtingas

atnaujinta 13.14
LRT.lt 2020.03.26 13:10

Ketvirtadienio dieną Alytaus meras pranešė, kad Alytuje nustatyti dar 4 koronaviruso atvejai – dviem alytiškiams ir dviem vilniečiams, kurie atvyko pasitikrinti į Alytų. Vieno iš asmenų žmona dirba Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stotyje medike.

„Du žmonės yra ne alytiškiai. Jie atvyko pasitikrinti iš Vilniaus. Vienas sužinojo, kad kontaktavo su sergančiuoju, todėl atvyko išsitirti ir izoliuotis Dzūkijoje. Čia turi sodybą. Žmogus atsakingas ir sąžiningai izoliavosi, atsiskyrė nuo šeimos. Kitas asmuo taip pat vilnietis. Grįžo iš užsienio, pareigingai izoliavosi, atvyko į Alytaus punktą pasitikrinti, nes mūsų mieste turi būstą saugiai izoliuotis. Alytiškis, laimė, taip pat atsakingas pilietis. Niekur nesilankė, su šeima buvo namuose. Visi patikino niekur nėję iš namų. Šeimos nariai taip pat turės pasitikrinti.“, – rašo meras.

Tiesa meras užsimena, kad Alytuje susirgo asmuo, kuris nesilankė užsienyje ir neturėjo kontakto su žmonėmis, kurie ten lankėsi. Asmuo – rizikos grupėje, todėl buvo patikrintas. Jam nustatyta COVID-19. Susirgusiojo žmona dirba Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stotyje medike.

„Kai vyras pasijuto blogai ir dar nežinojo, kad serga COVID-19 – jo žmona dar dirbo. O dirba ji Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoty medike. Nuo kovo 19 d. turi nedarbingumą. Dabar ji taip pat jaučia tuos pačius simptomus. Šiandien jai atliktas tyrimas – rezultatai bus rytoj“, – teigia meras.

Sveikatos apsaugos ministerija pirmadienio rytą pranešė, kad Lietuvoje užfikuota 290 koronaviruso infekcijos atvejų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16