Lietuvoje

2020.03.25 15:18

Nuo koronaviruso miręs asmuo – verslininkas liberalas Jonas Katinas

LRT.lt 2020.03.25 15:18

Trečiadienį Liberalų sąjūdžio partija savo socialiniame tinkle patvirtino, kad nuo koronaviruso mirė ilgametis Panevėžio rajono skyriaus narys, verslininkas Jonas Katinas.

„Jonas buvo mylimas, nuoširdus, šiltas, geraširdis žmogus. Prisiminsime jį su didele meile. Jonai, mums labai tavęs trūks“, – rašoma partijos pranešime.

J. Katinas buvo gydomas nuo kovo 12 dienos, jis priklausė rizikos grupei.

LRT.lt primena, kad Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) trečiadienį pranešė apie dvi mirtis nuo koronaviruso. Iš viso nuo šio viruso šalyje mirė keturi žmonės.

Trečiadienį ryte buvo pranešta apie miruį žmogų Ukmergėje, maždaug vidurdienį – Panevėžio ligoninėje.

Pastarasis pacientas Panevėžyje buvo gydomas nuo kovo 12 dienos, jis priklausė rizikos grupei.

Kaip BNS sakė Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovas spaudai Vytautas Riaubiškis, pacientas į ligoninę paguldytas prieš daugiau nei dvi savaites, jis į įstaigą kreipėsi grįžęs iš Pietų Afrikos Respublikos, jo būklė visą laiką buvo sunki.

„Šiandien apie 11 val. pacientas mirė, jis buvo užsikrėtęs koronavirusu. Jis bvuvo gydomas nuo kovo 12 dienos priklausė rizikos grupei ir turėjo nemažai gretutinių ligų. Medikai visą šį laiką profesionaliai ir labai atsakingai dirbo, direktorius reiškia nuoširdžią užuojautą velionio šeimai artimiesiems ir nuoširdžiai dėkoja visam medicinos personalui“, – sakė V. Riaubiškis.

Anot jo, gydant ligonį buvo konsultuojamasi su „geriausiais šios srities specialistais šalyje“, jiems taip pat dėkojama už pagalbą.

Plačiau apie tai galite skaityti čia: