Lietuvoje

2020.03.24 22:56

Klaipėdos meras: ką tik nustatyti 7 nauji koronaviruso atvejai mieste

atnaujinta 23.02
LRT.lt2020.03.24 22:56

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas socialinėje erdvėje rašo, kad antradienio vakarą mieste nustayti dar 7 nauji koronaviruso atvejai.

„Padėkite mums jus apsaugoti. Būkite sąmoningi“, – trumpai apie šią naujieną informavo miesto meras.

LRT.lt primena, kad kiek po 19 valandos vakaro, pranešta apie Lietuvoje nustatytus dar šeši naujus koronaviruso atvejus.

Bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 209, antradienį taip pat pranešta apie antrą nuo šio viruso mirusią moterį.

SAM teigimu, visi nauji atvejai nustatyti Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje, mėginiai į ją pristatyti iš mobiliųjų punktų.

Dėl šių atvejų bus vykdomi epidemiologiniai tyrimai.

Ministerija ragina žmones maksimaliai vengti susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai.

Be kita ko, ministerija primena, kad pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Klaipėdiečiai karantinuoti dviejuose viešbučiuose

Klaipėdos meras taip pat informavo visuomenę, jog antradienio vakarą į Palangos oro uostą grįžo lėktuvas iš Londono su 32 klaipėdiečiais.

Klaipėdos savivaldybės autobusas nuvežė juos į karantino vietą, viešbučius „Ibis“ ir „Taknoma“.

„Darome viską, kad sumažinti jų rūpesčius ir paniką. Labai prašau visų grįžtančių būti supratingais ir kantriais. Mums visiems dabar nelengva. Turime vykdyti vyriausybės nurodymus, kad ir kaip jums tai keltų nepasitenkinimą. Susitelkime, suremkime pečius ir visi kartu įveiksime bendrą priešą - Covid-19“, – socialinėje erdvėje rašo meras.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.