Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.24 22:31

Savivaldybės ketina susigrąžinti savo gyventojus iš izoliacijos kituose miestuose – viešbučiai jau paruošti

atnaujinta 23.04

Ukmergė ketina savo gyventojus susigrąžinti iš izoliacijos Vilniuje. Tam savivaldybė jau sudarė sutartį su viešbučiu Ukmergėje. Palangos meras taip pat informavo, kad Palangoje galiausiai liks tik palangiškiai – kitų savivaldybių gyventojai čia praleis vos vieną naktį.

Ukmergės valdžia gelbėja savo miesto gyventojus iš priverstinės izoliacijos Vilniuje

Ukmergės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė LRT TELEVIZIJAI teigė, kad savivaldybė nusprendė į Ukmergę parsigabenti savo miesto gyventojus, šiandien parskraidintus iš užsienio į Vilnių.

Anot jos, savivaldybė turi sąlygas kur apgyvendinti, yra sudaryta sutartis su viešbučiu, todėl ukmergiškiams nėra reikalo būti Vilniuje po kelis viename kambaryje, kai Ukmergėje jie gali izoliuotis po vieną. Anot vicemerės, nuspręsta dar šįvakar į gimtąjį miestą parsivežti tris žmones, registruotus Ukmergėje.

Ukmergės administracijos direktorius Darius Varnas sakė, kad įgaliojimą vairuotojui parašė dėl vieno asmens, tačiau jeigu reikės, įgaliojimas bus papildytas ir dėl kitų asmenų. Pasak D.Varno, automobilis su visomis reikalingomis apsaugos priemonėmis jau išsiųstas į sostinę. Anot jo, keblumų kyla, nes nėra oficialiai numatyta, kaip tokia procedūra turėtų būti vykdoma.

Ukmergės vairuotojas išsiųstas į Geležinkelio gatvėje esantį viešbutį, į kurį atvežti iš Norvegijos šiandien parskraidinti Lietuvos piliečiai.

Iš Palangos ne palangiškiai išvyks jau trečiadienį

Apie ketinimus kitų savivaldybių gyventojus išgabenti savo „Facebook“ paskyroje informavo ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

„Visa komanda dar esame savivaldybėje. 25 žmonės nuvežti į poilsio namus „Vyturys“. Dabar jiems bus patiektas maistas. Ten bus tik vieną parą, ryt juos pasiims kitos savivaldybės – savo paskyroje rašė Š. Vaitkus.

Anot jo, dar 20 žmonių, taip pat ir palangiškiai, buvo nuvežti į 4 žvaigždučių naują modernų kempingą, į atskirus namelius su atskiromis virtuvėlėmis.

„Jiems taip pat bus patiektas maistas. Ryt dalis išvažiuos po savo savivaldybes, liks tik palangiškiai, kuriais mes pasirūpinsime 14 dienų. Po vieną žmogų nuvežti atskirai neįmanoma. Autobusas kaip ir lėktuvas buvo bendras. Važiavo du autobusai po 20 žmonių. Atstumas po vos keli kilometrai. Apie 50 žmonių jau išvažiavo į savo miestų savivaldybes“, – rašė meras.

Klaipėdiečiai karantinuoti dviejuose viešbučiuose

Klaipėdos meras taip pat informavo visuomenę, jog antradienio vakarą į Palangos oro uostą grįžo lėktuvas iš Londono su 32 klaipėdiečiais.

Klaipėdos savivaldybės autobusas nuvežė juos į karantino vietą, viešbučius „Ibis“ ir „Taknoma“.

„Darome viską, kad sumažinti jų rūpesčius ir paniką. Labai prašau visų grįžtančių būti supratingais ir kantriais. Mums visiems dabar nelengva. Turime vykdyti vyriausybės nurodymus, kad ir kaip jums tai keltų nepasitenkinimą. Susitelkime, suremkime pečius ir visi kartu įveiksime bendrą priešą - Covid-19“, – socialinėje erdvėje rašo meras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi