Lietuvoje

2020.03.24 16:04

Antradienį šalyje – šimtai iš užsienio šalių grįžtančių lietuvių

Malvina Baužytė, ELTA2020.03.24 16:04

Vienas iš antradienį į Lietuvą atskrendančių lėktuvų yra beveik pilnas, o kitame tik pusę visų keleivių sudaro lietuviai, sako susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus patarėja Aldona Violeta Grinienė.

Savo ruožtu Lietuvos oro uostų atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas teigė, kad antradienio vakare iš Londono grįš lėktuvas su beveik 100 keleivių.

Anot A. V. Grinienės, lėktuvas iš Oslo atskris beveik pilnas, tuo tarpu lėktuve iš Balio tik pusę visų keleivių sudarys Lietuvos piliečiai.

„Oslo lėktuve yra 72 vietos, parduotų bilietų yra 65. Iš Balio lėktuvas atskrenda su 212 keleivių. Iš jų – 115 lietuvių. Būtina paminėti, kad šiame lėktuve skraidinami ir užsienio piliečiai. Lėktuve skrenda latviai, estai, ispanai. Latviai ir estai išlips Lietuvoje ir bus palydėti iki pasienio pagal įprastą tvarką, o ispanai neišlips iš šio lėktuvo ir tiesiai skris į Alikantę šiuo lėktuvu. Kai jis nusileis minėtame Ispanijos mieste, lėktuvas bus paruoštas ir jis skris atgal į Vilnių jau su lietuviais“, – Eltai sakė ministro patarėja.

T. Vasiliauskas informavo apie keleivių, atskrendančių iš Dublino ir Londono, skaičių.

Pasak jo, lėktuve, kuris apie 12 val. nusileido Vilniuje iš Dublino, buvo 77 žmonės, o iš Londono atskrendančiame lėktuve, kuris leisis 17 val., bus 98 keleiviai.

„Skrydžio iš Stambulo keleivių skaičiaus dar neturime, jį turėsime, kai lėktuvas pakils iš Stambulo“, – sakė jis.

Kauno rajono savivaldybė praneša, kad antradienio vakarą iš Jungtinės Karalystės į Karmėlavos oro uostą Kauno rajone atskrenda du lėktuvai. Kauno rajono savivaldybė užsakė autobusų, taip pat sutarė su viešbučiais, kur bus laikinai apgyvendinti keleiviai, atvykę į oro uostą. Trečiadienį keleiviai bus perduodami kitoms savivaldybėms pagal gyvenamąją vietą. Kauno rajono gyventojų saviizoliacija taip pat pasirūpinta, sakoma Eltai atsiųstame Kauno rajono savivaldybės pranešime.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.07.08 14:28

Premjeras paaiškino, kodėl prakalbo apie kaukių grąžinimą: matome, kitur antros bangos kilimas yra žaibiškas Skvernelis: atvežtiniai atvejai kelia didžiausią riziką; atnaujinta 14.48

5
Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32