Lietuvoje

2020.03.24 15:03

Lietuvoje nustatyti 6 nauji koronaviruso atvejai, iš viso – 209

atnaujinta 19.36
LRT.lt2020.03.24 15:03

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 24 d. vakarą nustatyti 6 nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai, bendras infekuotų žmonių skaičius – 209.

Visi naujai patvirtinti atvejai nustatyti Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje, mėginiai į ją pristatyti iš mobiliųjų punktų.

Dėl jų bus vykdomi epidemiologiniai tyrimai.

Antradienio popietę buvo patvirtinta šešiolika naujų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų.

10 iš jų nustatyta Kauno klinikų laboratorijoje. 3 iš jų diagnozuoti Kauno mobiliajame punkte – su šiais pacientais jau susisiekta arba bus susisiekta artimiausiu metu, instruktuota, kaip elgtis. Kiti 7 užsikrėtusieji – užsieniečiai.

4 atvejai nustatyti Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje. 3 asmenys izoliuoti ir gydomi Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Vienas asmuo gydomas Santaros klinikose.

2 atvejai nustatyti Respublikinės Šiaulių ligoninės laboratorijoje. Abu asmenys izoliuoti ir gydomi toje pačioje ligoninėje.

Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai.

Anksčiau Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius socialiniame tinkle informavo, kad Joniškyje nustatyti trys nauji koronaviruso atvejai.

Pasak mero, vienas atvejis bus tiriamas detaliau, o kiti du atvejai „turimais duomenimis, susiję su vienu iš pirmų nustatytų atvejų artimos aplinkos asmenimis“.

Antradienį taip pat nustatytas pirmasis koronaviruso atvejis vaikui. Infekcija diagnozuota trejų metų pacientui, kuris šiuo metu išleistas gydytis į namus. Abiem vaiko tėvam, gydytojam, taip pat diagnozuota infekcija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.