Lietuvoje

2020.03.24 13:52

Veryga tikina jaučiantis Nausėdos pasitikėjimą: aktyviai bendradarbiaujame

atnaujinta 14.02
Gytis Pankūnas, LRT.lt2020.03.24 13:52

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia jaučiantis prezidento Gitano Nausėdos pasitikėjimą.

„Visi sekame ir prezidento pasisakymus, mes labai aktyviai bendradarbiaujame su prezidento komanda. Aš tikrai jam noriu padėkoti už pagalbą. Kiekvieną dieną keičiamės informacija. Aš kažkokių signalų apie nepasitikėjimą nesu girdėjęs iš šalies vadovo“, – antradienį nuotolinės spaudos konferencijos metu sakė A. Veryga.

Sveikatos apsaugos ministras, paklaustas, ar apie dalies medikų bendruomenės raginimus jį atstatydinti iš Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo pareigų, atsikirto, pažymėdamas, kad šalia medikų bendruomenės prisijungia tam tikri „politinių taškų medžiotojai“. Ką konkrečiai A. Veryga turėjo omenyje, jis nepatikslino.

„Prie tų medikų bendruomenės prisijungia ir tokie įdomūs politinių taškų medžiotojai, kurie dar visiškai neseniai kalbėjo, kad Lietuva neadekvačiai elgiasi, atšaukinėdama Kovo 11-osios renginius, kurie būtų sutelkę labai didelį skaičių pagyvenusių žmonių, dar visiškai neseniai kritikavo mus dėl didelių Privalomojo sveikatos draudimo fondo rezervų – kodėl mes jų neišleidžiame, kokiai krizei ruošiamės. Šiandien visi šie veikėjai yra apvertę plokštelę ir jau dabar kaltina visiškai priešingais dalykais. Aš tai vertinu kaip gana neatsakingą panikos skleidimą, kai bendruomenė turi telktis“, – aiškino sveikatos apsaugos ministras.

A. Veryga pastaruoju metu susilaukė kritikos dėl veiksmų, siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui Lietuvoje.

Šiuo metu Lietuvoje fiksuoti 187 koronaviruso atvejų.

Vilija Blinkevičiūtė
2021.05.09 16:56

Socialdemokratų pirmininke išrinkta Blinkevičiūtė: neatidėliotinas darbas – pergalė savivaldos rinkimuose

pažėrė kritikos opozicijos koalicijai; atnaujinta 18.22