Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.24 12:36

Koronavirusu užsikrėtė policijos pareigūnė, kitas galimas atvejis policijoje – tiriamas

Gytis Pankūnas, LRT.lt 2020.03.24 12:36

Policijos sistemoje fiksuotas vienas koronaviruso atvejis, dėl kito galimo atvejo dar atliekami tyrimai, patvirtino policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Turime, deja, pirmąjį atvejį, kuomet turime pareigūnę, kuriai nustatytas virusas“, – antradienį nuotolinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdžio metu pranešė policijos generalinis komisaras R. Požėla.

Anot jo, pareigūnė virusu užsikrėtė, atostogaudama Jungtinėje Karalystėje.

„Ji buvo ir yra atostogose, darbo vietoje nesilankė, ji sąžiningai ėmėsi saviizoliacijos. Jai šitas virusas nustatytas mobiliame punkte, ji viruso neplatino“, – komentavo policijos vadovas ir vėliau pridūrė, kad šiuo metu pareigūnė gydosi namuose.

Anot R. Požėlos, antradienį jis sužinojo apie kitą galimą koronaviruso atvejį policijos sistemoje, tačiau daugiau duomenų apie tai policijos generalinis komisaras nepateikė. Jo teigimu, pareigūnas dėl infekcijos dar yra tiriamas.

Policijos generalinis komisaras pasakojo, kad policija dar sausio mėnesį užsisakė papildomą kiekį respiratorių savo veiklai, tačiau jau dabar, R. Požėlos teigimu, matoma, kad šių priemonių, kaip ir kitų apsauginių priemonių, gali pritrūkti.

„Pagrindinė problema yra tiekimo strigimas. [...] Esame užsakę apie 74 tūkstančius respiratorių“, – apie naujų apsaugos priemonių pirkimą pasakojo R. Požėla.

Šiuo metu Lietuvoje fiksuoti 187 koronaviruso atvejų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi