Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.23 08:17

Seimo valdyba spręs, ar leisti Seimo nariui gydytojui Kaminskui savanoriauti

Seimo valdyba pirmadienį ketina spręsti, ar leisti Seimo nariui, buvusiam Kėdainių ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėjui Dariui Kaminskui neatlygintinai laisvu nuo parlamentinės veiklos metu padėti savo buvusiai darbovietei kovoti su koronavirusu.

„Ponas D. Kaminskas, kaip medikas, jausdamas pareigą, atsakomybę ir priesaiką kaip gydytojas išreiškė pageidavimą, kad ne posėdžių metu galėtų neatlygintinai padėti savo ligoninei, buvusiai darbovietei Kėdainiuose.

Manau, kad Seimo valdybos nariai iš tiesų susipažinsime, aptarsime jo pasiūlymus. Manau, kad tikrai turime būti labai įžvalgūs, nes tos savanoriškos pagalbos kvietimas yra visos Lietuvos mastu. Aš asmeniškai pritarčiau. Manau, kad tik teisiškai mums reikėtų surasti teisingas formuluotes, kaip tai galėtų kolega daryti“, – Eltai sakė Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė.

Beje, Seime yra didelis būrys medikų. Tai Seimo nariai: Irena Degutienė, Asta Kubilienė, D. Kaminskas, Algimantas Kirkutis, Laimutė Matkevičienė, Antanas Matulas, Aurelijus Veryga, Antanas Vinkus.

„Jeigu jie mano, kad nedarbo metu norėtų neatlygintinai padėti medikams, pavyzdžiui, savaitgaliais, tai čia kiekvieno apsisprendimo teisė. Turime būti lankstūs šitoje vietoje, nes tai neatlygintinas darbas“, – mano R. Baškienė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi