Lietuvoje

2020.03.23 08:17

Seimo valdyba spręs, ar leisti Seimo nariui gydytojui Kaminskui savanoriauti

Jadvyga Bieliavska, ELTA2020.03.23 08:17

Seimo valdyba pirmadienį ketina spręsti, ar leisti Seimo nariui, buvusiam Kėdainių ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėjui Dariui Kaminskui neatlygintinai laisvu nuo parlamentinės veiklos metu padėti savo buvusiai darbovietei kovoti su koronavirusu.

„Ponas D. Kaminskas, kaip medikas, jausdamas pareigą, atsakomybę ir priesaiką kaip gydytojas išreiškė pageidavimą, kad ne posėdžių metu galėtų neatlygintinai padėti savo ligoninei, buvusiai darbovietei Kėdainiuose.

Manau, kad Seimo valdybos nariai iš tiesų susipažinsime, aptarsime jo pasiūlymus. Manau, kad tikrai turime būti labai įžvalgūs, nes tos savanoriškos pagalbos kvietimas yra visos Lietuvos mastu. Aš asmeniškai pritarčiau. Manau, kad tik teisiškai mums reikėtų surasti teisingas formuluotes, kaip tai galėtų kolega daryti“, – Eltai sakė Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė.

Beje, Seime yra didelis būrys medikų. Tai Seimo nariai: Irena Degutienė, Asta Kubilienė, D. Kaminskas, Algimantas Kirkutis, Laimutė Matkevičienė, Antanas Matulas, Aurelijus Veryga, Antanas Vinkus.

„Jeigu jie mano, kad nedarbo metu norėtų neatlygintinai padėti medikams, pavyzdžiui, savaitgaliais, tai čia kiekvieno apsisprendimo teisė. Turime būti lankstūs šitoje vietoje, nes tai neatlygintinas darbas“, – mano R. Baškienė.

Populiariausi

Petras Gražulis
5

Lietuvoje

2021.04.12 16:02

Akibrokštas Klaipėdoje: miesto centre – Gražulio šokiai skambant prieš homoseksualius asmenis nukreiptam kūriniui

įvykiu susidomėjo pareigūnai, situaciją žada įvertinti ir Seimo etikos sargai
5
Remigijus Šimašius
9

Lietuvoje

2021.04.12 14:13

Šimašius: Vilniaus klinikinėje ligoninėje liko 8 laisvos koronaviruso pacientams skirtos lovos

penktadienį sostinėje bus pradėti skiepyti vyresni negu 55 metų asmenys; atnaujinta 15.12
9