Lietuvoje

2020.03.21 21:56

Lietuvoje – dar 16 koronaviruso atvejų, iš viso jau 99 infekcijos

LRT.lt2020.03.21 21:56

Lietuvoje šeštadienio vakarą patvirtinti dar 16 naujų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Taigi iš viso per dieną nustatyta 30 koronaviruso infekcija užsikrėtusių žmonių, o Lietuvoje šiuo metu užfiksuoti 99 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

Vilniuje nustatyti 5 nauji koronaviruso atvejai. Tarp užsikrėtusiųjų – žmogus, dirbantis Vilniaus visuomenės sveikatos biure, ir medikas iš VULSK Šeimos centro. Trečiasis asmuo užsikrėtė nuo artimųjų, grįžusių iš Vokietijos. Apie 2 asmenis, kurie tyrimą atliko mobiliame punkte, informacija renkama.

Kaune užfiksuoti 8 koronaviruso atvejai. Žmonės yra grįžę iš Norvegijos ir Austrijos, o vidutinio amžiaus pora užsikrėtė nuo iš Didžiosios Britanijos grįžusio sūnaus. Dar 3 tyrimai atlikti mobiliame punkte, todėl duomenys tikslinami.

Klaipėdoje taip pat nustatyti 3 koronaviruso atvejai, vienas žmogus parvykęs iš Didžiosios Britanijos, o kiti du – medikai, užsikrėtę Lietuvoje.

Patikslintais duomenimis, anksčiau skelbta virusu užsikrėtusi vidutinio amžiaus pora parvyko iš Nyderlandų.

Primename, kad žmogus, pasireiškus bent vienam ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingam simptomui – staiga pradėjus karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui – ir, jei 14 dienų laikotarpiu iki simptomų pradžios keliavo bet kurioje užsienio šalyje ar po sąlyčio su patvirtintu ar tikėtinu koronaviruso infekcijos atveju, pirmiausia turi skambinti į Karštąją koronos liniją trumpuoju telefono numeriu 1808.

Lietuvoje įsigaliojo karantinas – 7 trumpi patarimai, padedantys išvengti koronaviruso plitimo

Populiariausi

Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32