Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.20 10:45

Nausėda ragina Skvernelį kuo skubiau užtikrinti tinkamą medikų aprūpinimą

LRT.lt 2020.03.20 10:45

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį vaizdo skambučio metu su premjeru Sauliumi Skverneliu aptarė situaciją dėl koronaviruso COVID-19 plitimo ir jo stabdymo priemones, sakoma prezidentūros pranešime.

Prezidentas paragino premjerą kuo skubiau užtikrinti tinkamą medikų aprūpinimą apsaugos priemonėmis, suteikti pagalbą Lietuvos piliečiams grįžti namo, užtikrinti saugų kitų šalių piliečių tranzitą per Lietuvos teritoriją. Šalies vadovas su premjeru taip pat aptarė ekonomikos skatinimo priemonių planą ir paramą jautriausioms visuomenės grupėms.

Prezidento teigimu, nepaisydami šalyje paskelbto karantino, turime pasirūpinti, kad Lietuvos piliečiams būtų užtikrintos galimybės saugiai sugrįžti į Lietuvą sausumos, jūrų bei oro transportu, taip pat kad Europos Sąjungos piliečiams būtų sudarytos sąlygos per Lietuvą nuvykti į savo šalį laikantis visų būtinų saugumo priemonių.

Pasak šalies vadovo, šiuo laikotarpiu itin svarbus sklandus visų valstybės institucijų bendradarbiavimas, informacijos apsikeitimas tarp centrinės valdžios ir savivaldos institucijų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi