Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.20 10:02

„Lietuvos draudimas“ skiria 30 tūkst. eurų pagalbą Kauno klinikoms – perka būtiniausias priemones

LRT.lt 2020.03.20 10:02

Reaguodama į Lietuvoje susidariusią padėtį draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ įsitraukia į medikų kovą su koronavirusu. Bendrovė už 30 tūkst. eurų perka medikams būtinų priemonių, kurios netrukus turėtų pasiekti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę Kauno klinikas, sakoma išplatintame pranešime.

„Svarbiausia apsaugoti įtemptomis sąlygomis dirbančius medikus, nes nuo jų darbo priklauso daugybės žmonių sveikata ir gyvybė”, – sako „Lietuvos draudimo“ generalinis direktorius Kęstutis Šerpytis.

Kauno klinikoms „Lietuvos draudimas“ jau nupirko ir padovanos 1 tūkst. medicininių chirurginių chalatų, šiuo metu perkama 22,6 tūkst. medicininių kaukių, kad šiomis priemonėmis būtų aprūpinti medikai ir kiti klinikų darbuotojai.

„Lietuva susiduria su vienu sudėtingiausių iššūkių per savo nepriklausomybės istoriją, todėl šiuo metu verslo ir visuomenės lyderiai dirba dėl vieno tikslo – apsaugoti žmones nuo pavojingos ligos. Kauno klinikos yra viena iš pagrindinių Lietuvos ligoninių, tad viliamės, kad mūsų aktyvus bendradarbiavimas ir parama padės išgelbėti ir apsaugoti daugybę žmonių. Žinome, kad būtent asmeninių apsaugos priemonių trūkumas dabar yra viena aktualiausių problemų, todėl tuoj pat pasiryžome padėti ją spręsti”, – tvirtina K. Šerpytis.

Paskelbus karantiną „Lietuvos draudimas“ klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu. Fizinės klientų aptarnavimo vietos neveikia. Klientai kviečiami dėl draudimo klausimų susisiekti su savo konsultantais, naudotis savitarnos svetaine „SavasLD“ arba skambinti telefonu 1828.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi