Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.20 09:42

Vilkikuose rasta 4,6 mln. eurų vertės kontrabandinių cigarečių siunta

BNS 2020.03.20 09:42

Ketvirtadienio vakarą dviejuose vilkikuose rasta 4,6 mln. eurų vertės kontrabandinių cigarečių siunta, pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba.

Tai didžiausia šiemet muitininkų sulaikyta kontrabandos siunta.

Iš Latvijos atvykę šios šalies piliečiai deklaravo, kad vienas sunkvežimis gabena šaldytas uogas, o kitas – koldūnų krovinį, tačiau jas patikrinus, paaiškėjo, kad abi puspriekabės buvo pilnos nelegalių baltarusiškų cigarečių „NZ“.

„Kontrabandos vežėjai, matyt, tikėjosi pasinaudoti sunkmečiu ir vylėsi nesusidurti su teisėsaugos institucijų kontrole. Tad savo krovinį gabeno ypač įžūliai, nepastebėta nė menkiausio bandymo rūkalus užmaskuoti“, – teigiama Muitinės pranešime.

Preliminariais duomenimis rasta 2520 dėžių cigarečių, jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais, gali siekti iki 4,62 mln. eurų.

Abu vilkikų vairuotojai buvo sulaikyti dviem paroms, o Muitinės kriminalinėje tarnyboje padėtas ikiteisminis tyrimas dėl nelegalaus disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Penktadienį bus sprendžiamas klausimas dėl sulaikytųjų asmenų suėmimo.

Lietuva yra uždariusi valstybės sienas, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą, bet krovininiai automobiliai praleidžiami.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi