Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.20 06:29

Šimtai lietuvių parskraidinami į Lietuvą iš Valensijos, Paryžiaus, Kopenhagos, Varšuvos

atnaujinta 08.52

Šimtai Lietuvos piliečių penktadienį užsakomaisiais skrydžiais turėtų grįžti į Vilnių iš Valensijos ir Paryžiaus ir oro uostų, skrydis iš tolimųjų kraštų grįžtantiems piliečiams organizuojamas ir per Varšuvą, o į Kauną parskris lietuviai iš Kopenhagos.

Vilniaus oro uoste šiek tiek po penktos ryto leisis lėktuvas iš Ispanijoje esančio Valensijos miesto, iš kurio laineris pakilo vėlų ketvirtadienio vakarą.

Penktadienį į Vilnių skris ir lėktuvas iš Paryžiaus, jis iš Bovė oro uosto turėtų pakilti 16.30 val.

Skrydžius organizuoja Lietuvos Užsienio reikalų bei Susisiekimo ministerijos su bendrovėmis „Tez Tour“ ir „Kidy Tour“.

Taip pat Lietuvos piliečiams sudaryta galimybė skristi per Varšuvą, grįžtant iš tolimųjų kraštų su Lenkijos avialinijų „LOT“ lėktuvais. Skrydis iš Lenkijos sostinės į Vilnių numatomas 22 val. vakaro. Šiuo skrydžiu taip pat rūpinasi „Kidy Tour“.

Kopenhagoje įstrigusiems lietuviams sudaryta galimybė grįžti Danijos oro linijų bendrovės „DAT“ lėktuvu, kuris pakilti iš Danijos sostinės turėtų 19.15 val. vietos laiku, o nusileisti Kaune 22.10 val. Lietuvos laiku.

Visi skrydžiai mokami.

Užsienyje dėl koronaviruso pandemijos įstrigusių piliečių grįžimui šeštadienį taip pat numatytas skrydis iš Londono, pirmadienį – iš Amsterdamo ir iš Indonezijos Balio salos.

Grįžtantiems oro uostuose taikomos sugriežtintos patikros procedūros, imami jų kontaktiniai duomenys, visiems grįžusiems privalomas 14 dienos karantinas, už jo pažeidimą gresia teisinė atsakomybė.

„Air Baltic“ pargabens beveik 300 Baltijos šalių gyventojų iš Londono ir Maltos

Latvijos užsienio reikalų ministerijos užsakymu skrydžių bendrovė „Air Baltic“ penktadienį atliks Latvijos, Lietuvos ir Estijos gyventojų grąžinimo iš Londono ir Maltos reisus.

Pasak „Air Baltic“ atstovės spaudai Alisos Briedės, dviejų bendrovės lėktuvų reisais namo turėtų grįžti ne mažiau kaip po 140 Baltijos šalių gyventojų.

„Air Baltic“ lėktuvas iš Londono Gatviko oro uosto Rygos oro uoste turėtų nusileisti prieš 12 val., o iš Maltos – prieš 15 val. vietos laiku.

Latvijos aviakompanija skelbia, kad repatriacijos skrydžio iš Londono bilieto kaina – 205 eurai, o iš Maltos – 235 eurai.

Latvijos susisiekimo ministerija išdavė specialius leidimus šiems „Air Baltic“ repatriacijos skrydžiams.

Bet koks tarptautinis keleivių pervežimas dėl koronaviruso pandemijos Latvijoje uždraustas nuo kovo 17-osios.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi