Lietuvoje

2020.03.18 16:10

Skvernelis kirto pranešantiems apie koronavirusą: jei kažkas nori pigių politinių taškų, galite skleisti tokią informaciją

Gytis Pankūnas, LRT.lt 2020.03.18 16:10

Premjeras Saulius Skvernelis neslepia neigiamai vertinantis savivaldybių merus, įvairias institucijas, kurios anksčiau negu Sveikatos apsaugos ministerija, viešai praneša apie naujus koronaviruso atvejus Lietuvoje.

„Tai yra labai blogai. Jeigu mes galvojame apie situaciją, kurioje esame, tai yra paskelbta šalis karantino zona ir turime vadovautis patikrinta informacija iš oficialaus, vienintelio šaltinio, tai tuo ir vadovaukimės. Jeigu kažkas nori pigių politinių taškų, galit skleisti informaciją, kuri nėra patikrinta, kuri nėra šimtaprocentinė“, – trečiadienį Vyriausybėje kalbėjo ministras pirmininkas.

Anot jo, Vyriausybė siekia informaciją apie naujos susirgimo atvejus pateikti operatyviai. S. Skvernelis savo ruožtu kvietė visuomenę nesivadovauti gandais, o laukti Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintų žinių.

„Geriau palaukti 5, 7 arba 10 minučių ilgiau, bet gauti oficialią, patikrintą informaciją, patikimą informaciją negu vadovautis gandais arba atskirų savivaldybių merų (skelbiama informacija – LRT.lt), kurie stengiasi būti dėmesio centre tokiu būdu, o ne užtikrindami savo pareigų kokybišką vykdymą“, – pažymėjo permjeras.