Lietuvoje

2020.03.18 09:32

Dėl koronaviruso grėsmės Nausėdos dukros neplanuoja grįžti į Lietuvą

Paulina Levickytė, ELTA2020.03.18 09:32

Prezidento Gitano Nausėdos dukros Gedailė ir Ugnė šiuo metu neplanuoja grįžti į Lietuvą. Prezidento atstovas žiniasklaidai Antanas Bubnelis Eltą patikino, kad abi šiuo metu užsienyje esančios prezidento dukros laikosi visų keliamų saugumo reikalavimų.

Jaunesnioji dukra Ugnė Nausėdaitė šiuo metu yra Pietų Korėjoje. Užsikrėtusiųjų naujuoju koronavirusu skaičius Pietų Korėjoje išaugo iki daugiau kaip 8 400.

„Prezidento dukra Ugnė viename iš Pietų Korėjos universitetų Seule nuo rudens ketina pradėti studijas pagal Medijų komunikacijos magistrantūros programą. Šiuo metu ji gyvena šalies pietuose, kitoje šalies pusėje nei ligos plitimo epicentras. Ten ji studijuoja kalbą, šiuo metu tai daro nuotoliniu būdu. Jaučiasi ramiai ir laikosi visų saugumo reikalavimų“, – Eltai sakė A. Bubnelis.

Vyresnioji dukra Gedailė Nausėdaitė šiuo metu dirba Vokietijoje, kur koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičius išaugo iki 9 300. Kaip ir jaunesnioji dukra, neplanuoja grįžti į Lietuvą.

„Kita dukra Gedailė yra baigusi architektūrą ir šiuo metu dirba Vokietijoje, architektūros studijoje. Kaip ir Ugnė, laikosi rekomendacijų ir yra saugi. Abi jos šiuo metu neturi planų sugrįžti į Lietuvą. Ir kaip įprastai, kasdien bendrauja su savo tėvais“, – sakė A. Bubnelis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt