Lietuvoje

2020.03.17 16:11

Grubliauskas abejoja, ar mobilios koronaviruso stotelės išspręs problemą Klaipėdoje

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas teigia abejojantis, kad mobilios koronaviruso tyrimų stotelės išspręs problemą Klaipėdoje.

Meras ir toliau siekia kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje būtų sudarytos galimybės tikrinti koronaviruso mėginius. Tai, pasak V. Grubliausko, padėtų sutaupyti laiko.

„Tikrai abejoju, kad išspręs problemą Klaipėdoje. Bet, be abejo, tai yra geras sprendimas, tai yra gera galimybė. Neabejoju, kad ja bus norima naudotis ne tik Klaipėdoje, bet visame Klaipėdos regione, tai labai svarbu“, – LRT TELEVIZIJAI kalbėjo V. Grubliauskas, akcentuodamas, kad Klaipėdai reikia spręsti viso regiono problematiką.

Visgi meras ir toliau laikosi pozicijos, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje būtina sudaryti sąlygas atlikti koronaviruso tyrimus, nes tai padėtų sutaupyti labai daug laiko.

„Kalbant apie galimybę mėginius tikrinti Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, aš nežinau, kam tai gali atrodyti švaistymas, kada laukiant tokio antplūdžio kelto keleivių prarandama nuo 12 iki 18–20 valandų. Tai yra logistika, tai yra užkrovimas tų vadinamųjų talpyklų, į kurias yra dedama“, – kalbėjo V. Grubliauskas, akcentuodamas, kad šalyje plintant koronavirusui tikrai ne laikas kalbėti apie pinigus.

„Aš manau, kad toje situacijoje kalbėti apie pinigus, apie lėšas, o tuo labiau apie švaistymą yra mažų mažiausiai neatsakinga“, – pridūrė jis