Lietuvoje

2020.03.16 16:43

Vandens parke po koronavirusu užsikrėtusio jaunuolio lankėsi ir kiti asmenys

Laura Adomavičienė, LRT.lt 2020.03.16 16:43

Žinia, kad koronavirusu užsikrėtęs jaunuolis iš Rietavo lankėsi vandens pramogų parke šalia Palangos, sukėlė gyventojų pasipiktinimą. Įmonė teigia, kad ėmėsi visų apsaugos priemonių, tačiau lankytojai tikina priešingai – ir po jaunuolio apsilankymo buvo leidžiama naudotis pirtimis bei baseinais.

Bendrovė „Atostogų parkas“ pranešė, kad koronavirusu užsikrėtęs asmuo iš Rietavo, kuris šiuo metu gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, parke pramogavo kovo 10 dieną nuo 18.30 iki 21.30 valandos.

„Atliekant atvejo epidemiologinį tyrimą, susirgęs COVID-19 asmuo informavo, kad Jūsų įstaigoje [t.y. „Atostogų parkas“] lankėsi 2020-03-10 nuo 18.30 iki 21.30 val. pagrindinėje zonoje po stogu, kavinėje po stogu prie baseino, lauko 2-uose šiltuose baseinuose ir „Gintaro“, „Lietuviškoje“ pirtyse ir duše“, – minima oficialiame Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamento Plungės skyriaus atsiųstame rašte.

Bendrovė pabrėžia, kad dėl lankytojų ir viešbučio svečių saugumo sveikatingumo ir gydymo kompleksas daugiau nei dvi savaites papildomai valė ir dezinfekavo patalpas ir paviršius, patalpos papildomai vėdinamos nustatytais intervalais.

„Visą šį laikotarpį buvo atidžiai laikomasi tuo metu galiojusių Vyriausybės ir SAM nurodymų ir rekomendacijų“, – rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Bendrovė anksčiau yra teigusi, kad parko baseinų ir pirčių erdvę lankytojams uždarė kovo 13 dieną, tačiau į naujienų portalą LRT.lt kreipėsi skaitytoja, kuri tikino kovo 14 dieną pati lankėsi šiame parke ir patikino, kad į pirčių ir baseinų erdvę lankytojai buvo įleidžiami.

LRT.lt susisiekė su „Atostogų parko“ atstovais, tačiau nuo viešų komentarų jie susilaikė, patikino, kad į naujienų portalo klausimus bendrovės vadovas atsakys kaip įmanoma greičiau.