Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.16 09:39

Lietuvos paštas teiks tik būtiniausias paslaugas

BNS 2020.03.16 09:39

Lietuvos paštas, kaip ir kitos Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpyje dirbančios strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą, tačiau siekdama riboti kontaktą tarp darbuotojų ir gyventojų, taikys tam tikrus veiklos apribojimus.

Klientams bus teikiamos tik šios būtinosios paslaugos: siuntų ir laiškų priėmimas bei išdavimas, išmokamos pensijos bei pašalpos, priimamos piniginės įmokos bei atliekamos piniginės perlaidos, teigiama Lietuvos pašto pranešime.

Siekiant užtikrinti informacijos prieinamumą gyventojams, Lietuvos pašto skyriuose taip pat bus priimama spaudos prenumerata. Skyriuose bus prekiaujama tik pakavimo priemonėmis ir pašto ženklais.

Laikinai paslaugos nebus teikiamos „PayPost“ skyriuose, tačiau būtinąsias paslaugas bus galima gauti pašto skyriuose. Juose bus ribojamas klientų skaičius – vienu metu skyriuje galės būti tiek žmonių, kiek yra klientų aptarnavimo vietų.

Klientams tiesiogiai (į rankas) bus pristatomos tik pensijos, pašalpos ir procesiniai dokumentai, juos įteikiant „iki slenksčio“ – pašto darbuotojai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje. Kurjerinės siuntos taip pat bus pristatomos tik „iki slenksčio“.

Registruoti laiškai, prenumerata bei siuntos, telpantys į pašto dėžutę, bus įmetami į pašto dėžutę.

Į pašto dėžutę netelpančios siuntos, klientams į namus nebus pristatomos, bet išduodamos pašto skyriuje arba, esant galimybei, pristatomos į siuntų savitarnos terminalus, apie tai informuojant klientus SMS žinute arba pranešimu.

Lietuvos Vyriausybė dėl koronaviruso plitimo nuo pirmadienio visoje šalyje įvedė karantiną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi