Lietuvoje

2020.03.15 18:49

Iš Kijevo atskridęs lietuvis papasakojo, kaip atrodo patikra Vilniaus oro uoste

LRT.lt2020.03.15 18:49

Sekmadienį į Lietuvą iš Ukrainos grįžęs lietuvis Benas portalui LRT.lt papasakojo, kaip šiuo metu atrodo patikra Vilniaus oro uoste. Lėktuvas iš Kijevo Lietuvos sostinėje nusileido 16 val., o patikra užtruko 2,5 val.

Benas praėjusią savaitę buvo išvykęs į komandiruotę Ukrainoje. Į Vilnių jis grįžo su Ukrainos avialinijomis MAU. Jis pasakoja, kad Kijevo oro uoste nebuvo vykdoma jokia keleivių sveikatos patikra. Vienintelis dalykas – stiuardesės dėvėjo paprastas mėlynas apsaugines kaukes. Lėktuvas iš Kijevo į Vilnių pakilo puspilnis.

„Nusileidus Vilniuje virš valandos sėdėjome lėktuve. Stiuardesės pačios nežinojo, kas vyksta. Sakė, kad tiesiog liepė laukti“, – pasakoja Benas.

Vėliau visus keleivius iš lėktuvo susodino į oro uosto autobusą ir nuvežė iki specialios palapinės, kurioje buvo daugiau žmonių. Išlipant iš autobuso Lietuvos krašto apsaugos savanoriai (KASP) patikrino visų keleivių temperatūrą ir nupurškė rankas.

„Tuomet mus įleido į palapinę pildyti duomenis – iš kur skridai, kur sėdėjai ir pan. Vėliau lauke paėmėme savo lagaminus. Šeimas su vaikais prie pasų patikros atvedė be eilės, nes lauke stovėti šalta. Visas veiksmas vyko prie arba pačiame VIP terminale“, – pasakoja Benas.

Anot jo, žmonės, laukdami lauke pasų patikros juokavo, kad stovint tokiame šaltyje net nesergant galima susirgti.

Oro uosto patikros akimirkos – nuotraukų albume:

Populiariausi

Rokas Masiulis

Lietuvoje

2020.07.03 11:58

Masiulis buvo numatęs LAKD vadovo atleidimą: aš jau nesu ministras, tai Andrejevą greičiausiai irgi pašalins Landsbergis: atleidimas – žingsnis atgal; atnaujinta 12.57

8
Kauno oro uostas

Lietuvoje

2020.07.03 17:46

SAM atnaujino duomenis, iš kurių šalių gali atvykti užsieniečiai: pokyčiai dėl Liuksemburgo pasikeitė rekomendacijos dėl Čekijos; atnaujinta 18.01

5