Lietuvoje

2020.03.14 06:23

Vilniuje nusileido lėktuvas iš Italijos

du keleiviai išvežti į ligoninę; atnaujinta 13.02
BNS2020.03.14 06:23

Šeštadienį paryčiais Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas iš Milano. Keleiviai ir įgula patikrinti šiems neišlipus iš lėktuvo – du keleiviai išvežti į ligoninę.

„Avia Solutions Group“ valdomos užsakomųjų skrydžių įmonės „KlasJet“ lėktuvas su 32 keleiviais iš Milano Malpensos oro uosto nusileido apie 4.20 val., BNS informavo grupės atstovė komunikacijai Vilma Vaitiekūnaitė. Iš anksto apie tai, jog skris šiuo nemokamu reisu, buvo pranešę 40 keleivių.

„Keleiviai patikrinti, simptomų nenustatyta, visi jaučiasi gerai, tik tiek, kad įgula jaučiasi pavargusi. Skrydis šiek tiek vėlavo dėl oro sąlygų“, – BNS sakė ji.

Šeštadienio ankstų rytą iš Italijos lietuvius parskraidinęs „KlasJet“ priklausiantis orlaivis šiuo metu ruošiamas dezinfekcijai, kuri bus atliekama nedelsiant.

Orlaivio įgulos narių sveikatos būklė įvertinta oro uoste. Visi, kaip teigiama pranešime, išleisti karantinui namuose, jaučiasi gerai.

Keleivius Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovai baigė tikrinti apie 5.50, įgula baigta tikrinti dar po dešimties minučių. Pasak V. Vaitiekūnaitės, keleiviams ir įgulai specialistai nurodė būti dvi savaites karantine.

Oro uoste esantys liudininkai BNS patvirtino, kad greitosios pagalbos medikai po pirminio patikrinimo išsivežė du keleivius, likusieji išleisti į namus.

Tai yra vienas paskutiniųjų lėktuvų reisų iš koronaviruso apimtos Italijos, Lietuvos Vyriausybei nuo pirmadienio uždraudus skrydžius iš šios valstybės. Į Italija skrydžiai draudžiami nuo penktadienio, atgalinius skrydžius nuspręsta leisti savaitgalį, siekiant susigrąžinti čia esančius Lietuvos piliečius.

Bendrovė „Ryanair“ skrydžius į Italiją nutraukė nuo penktadienio ir žada jų nevykdyti iki balandžio 8-osios, „Wizair“ – nuo kovo 10-osios iki balandžio 3-iosios.

Italijoje COVID-19 oficialiai nustatytas daugiau nei 17,7 tūkst. asmenų, daugiau nei 1,26 tūkst. susirgusiųjų mirė. Lietuvoje iki šiol nustatyti šeši koronaviruso atvejai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Tomas Vytautas Raskevičius
Išskirtinis interviu 11