Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.10 23:23

Lietuvoje patvirtinti dar du koronaviruso atvejai

atnaujinta 09.15
LRT.lt 2020.03.10 23:23

Kovo 10 dieną Lietuvoje patvirtinti dar du koronaviruso atvejai, praneša Vyriausybė. Trečiadienio ryto duomenys rodo, kad daugiau naujų atvejų nustatyta nėra, iš viso šalyje nustatyti trys viruso atvejai.

Atnaujinta trečiadienį, 09 val. 15 min.

Kaip pranešė Vyriausybė, kovo 11-osios 8 val. duomenimis daugiau koronaviruso atvejų šalyje kol kas nėra nustatyta. Trečiadienį laukiama dar 11 mėginių rezultatų. Iš viso šalyje nustatyti trys viruso atvejai. Šiuo metu stebima 5567 žmonių, keliavusių į teritorijas, kur vyksta viruso plitimas visuomenėje, būklė.

Du nauji atvejai

22 valandą gavus tyrimo rezultatus buvo patvirtinti dar du koronaviruso atvejai. Iš viso buvo tiriami 9 mėginiai.

Daugiau informacijos visuomenei bus pateikiama kovo 11-ąją specialioje spaudos konferencijoje. Tą LRT RADIJUI patvirtino ir už komunikaciją dėl koronaviruso situacijos atsakingas Giedrus Surplys.

„Tam, kad nebūtų skubotos informacijos, mes tiesiog surinksime visus duomenis ir rytoj ryte, 10 valandą paskelbsime. Tiesiog dar ne visi duomenys yra žinomi. Tai sakau, kad netrupintume visiems trupmenomis, surinksime visiems informaciją ir 10 valandą paskelbsime. Dabar dirbame, kad nekeltume bereikalingos panikos“, – teigė jis.

Antradienį ištirta 15 mėginių. Iki šiol iš viso atlikta 290 tyrimų dėl įtariamo koronaviruso.

Lietuvoje dabar patvirtinti 3 viruso atvejai. Pirmasis iš jų patvirtintas dar vasario 28 dieną Šiauliuose. Moteriai virusas nustatytas po kelionės į Italiją.

Kaip jau anksčiau skelbė LRT.lt, Šiauliuose koronavirusu užsikrėtusi moteris jaučiasi gerai, buvo svarstoma ją išleisti gydytis namuose, tačiau ji pati pasirinko likti gydytis ligoninėje.

Šiuo metu Lietuvoje stebimi daugiau kaip 5,5 tūkst. žmonių, kurie grįžo iš viruso labiausiai paveiktų teritorijų užsienyje.

Iš viso pasaulyje patvirtinta daugiau nei 118 tūkst. užsikrėtimų koronavirusu atvejų. Pasveikusiųjų skaičius siekia 64 391 žmogų. Nuo COVID-19 užregistruota 4 262 mirtys. Daugiausiai mirčių fiksuojama Kinijoje, antroje vietoje – Italija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16