Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.10 09:54

Karbauskis: Skvernelis pasakė, ar ves „valstiečių“ sąrašą, premjeras neigia tai sakęs

atnaujinta 10.05
Gytis Pankūnas, LRT.lt 2020.03.10 09:54

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, kad premjeras Saulius Skvernelis jam pasakė, ar ves „valstiečių“ kandidatų į Seimą sąrašą.

„Taip, man pasakė“, – Seime žurnalistams sakė R. Karbauskis.

Tiesa, jis neatskleidė, ar S. Skvernelis sutiko tapti LVŽS sąrašo lyderiu.

„Aš visą laiką džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu“, – paslaptingai užsiminė R. Karbauskis.

Pats S. Skvernelis, žurnalistų paklaustas, ar ves LVŽS sąrašą, tikino, kad šis klausimas „dar yra ankstyvas“. Jis pridūrė, kad R. Karbauskiui savo sprendimo neatskleidęs.

„Ne, bus tarybos posėdis... Gal jis nori įsivaizduojama priimti... Bus tarybos posėdis, ir tada paaiškės, tai nėra vienasmeniai sprendimai“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Sausio pabaigoje LVŽS vadovas R. Karbauskis paskelbė, kad trauksis iš „valstiečių“ frakcijos seniūno ir Kultūros komiteto pirmininko pareigų. Jis teigė siūlysiantis S. Skverneliui vesti LVŽS kandidatų į Seimą sąrašą parlamento rinkimuose.

R. Karbauskis anksčiau sakė, kad jo traukimąsi iš pareigų dar turės patvirtinti partijos taryba, tačiau tarybos posėdis dėl koronaviruso grėsmės buvo nukeltas. LVŽS lyderis negalėjo tiksliai pasakyti, kad rinksis LVŽS taryba.

„(Taryba rinksis – LRT.lt) kada išvarysime virusą iš Europos, taip? Tai susiję, pirmiausia, su virusu. Mes nenorime rinkti žmonių į posėdį, rizikuoti jų sveikata“, – tvirtino R. Karbauskis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi