Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.09 11:56

Mažeika atleido Laukį iš Aplinkos apsaugos departamento vadovo pareigų

papildyta Vaido Laukio komentaru

Aplinkos apsaugos departamento direktorius Vaidas Laukys pirmadienį aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos įsakymu pažemintas pareigose.

„Po komisijos vertinimo Aplinkos apsaugos departamento direktorius V. Laukys nebetenka savo pareigų, jam siūloma užimti skyriaus vedėjo pareigas“, – pirmadienį spaudos konferencijoje sakė ministras.

V. Laukiui siūlomos Aplinkos kokybės departamento Kauno aplinkos kokybės kontrolės skyriaus vedėjo pareigos.

Jam nesutikus eiti šių pareigų, ministras turės siūlyti kitas arba departamento vadovą atleisti – netrukus bus skelbiamas naujas vadovo konkursas.

„Artimiausiu metu bus paskelbtas konkursas į vadovo pareigas“, – sakė K. Mažeika.

LRT.lt susisiekus su Aplinkos apsaugos departamento vadovu Vaidu Laukiu, jis tikino, kad šią savaitę atostogauja, atostogos buvo suplanuotos dar sausio mėnesį, o apie atleidimą, jo niekas dar neinformavo.

„Tokio sprendimo neturiu. Šią savaitę atostogauju ir jokios informacijos apie tai neturiu“, – LRT.lt sakė V. Laukys.

Aplinkos apsaugos departamentas ir jo vadovas kritikos sulaukė po „Ekologistikos“ gaisro Alytuje ir „Grigeo Klaipėda“ galimos taršos į Kuršių marias skandalų.

„Ekologistikos“ byloje šiuo metu įtariamai pareikšti dviem Alytaus aplinkosaugininkėms.

Be kita ko, šiuo metu Panevėžio apskrities policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo pareigų neatlikimo dėl sausio pradžioje sumedžiotos stumbrės, tyrimo metu vertinami Panevėžio aplinkosaugininkų veiksmai tiriant minėtą įvykį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi