Lietuvoje

2020.03.09 10:48

Premjero patarėju sveikatos apsaugos klausimais dirbs Jonas Kairys

atnaujinta 11.14
Ramūnas Jakubauskas, BNS2020.03.09 10:48

Ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėju sveikatos apsaugos klausimais paskirtas docentas habilituotas mokslų daktaras Jonas Kairys. Jis naujas pareigas pradeda eiti nuo kovo 9 dienos, skelbia Vyriausybė.

„Premjeras čia atsirinko mane, pakvietė. Vyriausybės kanceliarija priprašė pristatyti gyvenimo aprašymą, panagrinėjo, pasikvietė pokalbiui ir pasiūlė pradėti darbą“, – BNS sakė nuo pirmadienio pareigas einantis J. Kairys.

Jis anksčiau su socialdemokratais yra kandidatavęs į Seimą, tačiau dabar teigė jokiai partijai nepriklausantis ir neketinantis dalyvauti šiemet vyksiančiuose parlamento rinkimuose.

„Manau, kad neplanuoju“, – teigė premjero patarėjas.

Premjeras patarėjo sveikatos apsaugos klausimais neturėjo daugiau nei mėnesį, pareigas palikus Pauliui Gradeckui.

J. Kairys turi klinikinio ir daugiau kaip trisdešimties metų organizacinio ir vadovaujamojo darbo patirtį organizuojant asmens sveikatos priežiūros veiklą, anksčiau daug metų vadovavo Šeškinės poliklinikai.

Iki šiol naujasis premjero patarėjas dirbo Santaros klinikų filiale Vaikų ligoninėje, yra dirbęs kitose Vilniaus gydymo įstaigose.

Kaip 2018 metais buvo skelbta portale 15min.lt, remiantis turto deklaracijomis, J. Kairys buvo patekęs į turtingiausių šalies gydymo įstaigų vadovų penketuką.

Ketvirtoje vietoje pagal deklaruotą turtą atsidūręs buvęs Šeškinės poliklinikos vadovas tuo metu deklaravo turto už 561 tūkst. eurų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.