Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.04 08:16

Dėl koronaviruso Švietimo ministerija prašo atidėti mokyklinius renginius

LRT.lt 2020.03.04 08:16

Atsižvelgdams į paskelbtą valstybės lygio ekstremaliąją situacijąir Sveikatos apsaugos ministerijos rekomedancijas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija prašo atidėti renginius.

Pranešime Švietimo ministerija prašo iki 2020 m. kovo 31 d. suplanuotas ir turėjusias vykti olimpiadas, konkursus bei kitus renginius pagal galimybes perkelti į balandžio ir gegužės mėnesius.

„Mokinių olimpiados ir konkursai į vieną būrį sukviečia vaikus iš visų šalies kampelių, o tokios sąlygos kelia papildomą riziką plisti virusui. Mums labai rūpi mokytojų, mokinių ir jų šeimų sveikata ir saugumas, dėl to siūlome imtis papildomų atsargos priemonių užtikrinant koronaviruso prevenciją,“ – sako švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Jolanta Urbanovič.

Anksčiau ministerija taip pat prašė atidėti šimtadienio renginius, Kaziuko mugę ar kitas masines šventes, kad kiek įmanoma sumažinti galimybes koronaviruso sklaidai.

Švietimo ministerija taip pat ragina laikytis higienos reikalavimų – pasirūpinti higienos priemonėmis, skatina dažniau ir atidžiau plauti rankas, dezinfekuoti paviršius, durų rankenas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi