Lietuvoje

2020.03.03 10:20

Butkevičius Seimo rinkimuose bus Lietuvos žaliųjų partijos sąraše

atnaujinta 17.10
Dainora Karklytė, ELTA2020.03.03 10:20

Seimo narys Algirdas Butkevičius informavo, kad spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus Vilkaviškio rajono apygardoje viename sąraše su Lietuvos žaliųjų partija. Kol kas politikas teigė nestosiąs į partiją, tačiau ateityje tokios galimybės neatmeta.

„Aš, kaip nepriklausomas Seimo narys, dalyvausiu Vilkaviškio rajono apygardoje ir jau priėmiau pakvietimą Lietuvos žaliųjų partijos lyderio dalyvauti jų sąraše. Pamačiau, kad būdamas vienišius, vienas atskirai galiu mažiau nuveikti ar (negaliu – ELTA) įgyvendinti ambicingų planų. Iš tam tikros minimalios komforto zonos reikia žengti žingsnį (...) ir įeiti į kitą komforto zoną, kur galėtum savo patirtį, išmintį panaudoti ir pabandyti įveikti tuos iššūkius, su kuriais Lietuva susidurs“, – antradienį Eltoje surengtoje spaudos konferencijoje sakė A. Butkevičius.

Paklaustas, ar planuoja stoti ir į partiją, A. Butkevičius teigė neatmetąs tokios galimybės, tačiau pirmiausia, kalbėjo politikas, jis nori susipažinti su Lietuvos žaliųjų partija.

„Kol kas aš dalyvausiu kaip nepriklausomas, noriu susipažinti su Žaliųjų partijos nariais. Kad neatsitiktų taip, kaip buvo „valstiečių“ partijoje, kada vienas kito nepažino ir pirmą kartą pasimatė, kai buvo išrinkti Seime. Jų (Lietuvos žaliųjų partijos – ELTA) idėjos yra priimtinos, partijos programa taip pat priimtina, bet dar turėčiau artimiau susipažinti su Žaliųjų partijos nariais, padiskutuoti ir tik po to galėčiau – gal ir priimsiu sprendimą“, – pridūrė A. Butkevičius.

Lietuvos žaliųjų partijai vadovauja Remigijus Lapinskas. Buvęs premjeras A. Butkevičius į Seimą buvo išrinktas su Lietuvos socialdemokratų partija, kuriai skilus tapo Socialdemokratų darbo frakcijos nariu, o šiuo metu priklauso Mišriai Seimo narių grupei.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.