Lietuvoje

2020.03.03 08:44

Malinauskas: spirito gamykla pasiruošusi gaminti dezinfekcinį skystį jau šiandien

LRT.lt2020.03.03 08:44

Antradienio rytą premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas teigia, kad vienintelė Lietuvoje spirito gamykla yra pasirengusi gaminti dezinfekcinį skystį jau šiandien. Taip pat jis atkreipia dėmesį dėl kelionių į Egiptą, kur jau užfiksuotas koronavirusas.

„Ką tik dar kartą susitikau su vienintelės Lietuvoje spirito gamyklos vadovu. Jie pasiruošę dezinfekcinį skystį gaminti jau dabar. Šiandien“, – rašo jis.

Jis teigia, kad gali būti smulkių trūkumų – gali nepakakti vienodo standarto pakuočių.

S. Malinauskas pastebi, kad mažėja į Milaną iš Lietuvos skrendančių asmenų. Bei pastebi, kad koronavirusas suduoda stiprų smūgį Lietuvos kelionių organizatoriams.

„Turim fiksuotų atvejų Egipte ir tai dar skaudžiau atsilieps mūsų kelionių organizatoriams. Sprendimai dėl šios valstybės dar nepriimti, bet netrukus bus svarstomi. Čia jau matau didesnes rizikas – kiek turizmo sektoriuje veikiančios bendrovės finansiškai pajėgios amortizuoti tokius smūgius ir kiek jų klientai apsaugoti, jei sektoriuje prasidėtų bėdos“, – rašo S. Malinauskas.

Kaip teigiama, pirmadienio rytą tiriama 10 mėginių dėl koronaviruso. Iki šiol iš viso atlikta tyrimų dėl įtariamo koronaviruso – 191.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt