Lietuvoje

2015.09.24 17:00

„Jaunimo linija“ kviečia „padovanoti ausį“

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2015.09.24 17:00

„Jaunimo linija“ organizuoja akciją „Padovanok ausį“, siekdama užtikrinti, kad problemų turintys žmonės visada rastų su kuo pasikalbėti.  

„Tam, kad ta emocinė parama, kurią teikia „Jaunimo linija“ būtų visąlaik prieinama, nenutrūkstama, mums reikia surinkti lėšų. Tam ir yra skirta ši akcija ir mes kartu norime akcentuoti tai, kad emocinis palaikymas ne tik „Jaunimo linijos“, bet ir artimų žmonių, yra labai svarbus“, – pasakoja „Jaunimo linijos“ vadovas Paulius Skruibis.

„Mes „Jaunimo linijoje“ nesistengiame diagnozuoti, ar žmogus serga depresija, tai – jau gydytojų darbas. Aišku, kai žmonės skambina į „Jaunimo liniją“, jie skambina ne pasidžiaugti, o jiems dėl kažko liūdna, sunku. Mums svarbiausia palaikyti žmogų, jį išklausyti, kad jam palengvėtų“, – teigia P. Skruibis.

Daugiau apie „Jaunimo liniją“ ir akciją „Padovanok ausį“ žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ reportaže.   

Populiariausi

Rokas Masiulis

Lietuvoje

2020.07.03 11:58

Masiulis buvo numatęs LAKD vadovo atleidimą: aš jau nesu ministras, tai Andrejevą greičiausiai irgi pašalins Landsbergis: atleidimas – žingsnis atgal; atnaujinta 12.57

8
Kauno oro uostas

Lietuvoje

2020.07.03 17:46

SAM atnaujino duomenis, iš kurių šalių gali atvykti užsieniečiai: pokyčiai dėl Liuksemburgo pasikeitė rekomendacijos dėl Čekijos; atnaujinta 18.01

5