Lietuvoje

2020.02.25 17:33

Nauji konservatorių kandidatai: vienmandatėse žada rungtis buvęs kariuomenės vadas Pocius, buvę „valstiečių“ atstovai

LRT.lt2020.02.25 17:33

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Prezidiumas, atlikęs visas TS-LKD kandidatų 2020 m. LR Seimo rinkimų vienmandatėse apygardose kėlimo tvarkoje numatytas procedūras, antradienį bendru sutarimu – vienbalsiai – priėmė sprendimą partijos Tarybai teikti tvirtinti vienmandatininkų sąrašą, rašoma partijos pranešime.

TS-LKD Taryba rinksis šeštadienį, vasario 29 dieną.

Tarp TS-LKD vienmandatininkų sąrašo yra naujų veidų – Klaipėdos konservatorių lyderis, dimisijos generolas leitenantas, buvęs kariuomenės vadas Arvydas Pocius. A. Pocius keliamas kandidatu Klaipėdos Baltijos apygardoje.

Prie TS-LKD prisijungęs buvęs prezidentų Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės patarėjas Mindaugas Lingė rinkimuose dalyvaus Šeškinės-Šnipiškių apygardoje Vilniuje.

Kandidatuoti vienmandatėse apygardose po TS-LKD vėliava siūloma ir trims buvusiems „valstiečių“ atstovams Seime – Justui Džiugeliui, Raimundui Martinėliui, Bronislovui Mateliui.

Tarybai teikiamų tvirtinti kandidatų sąrašas:

Panerių-Grigiškių: Agnė Bilotaitė

Fabijoniškių: Aistė Gedvilienė

Pašilaičių: Vytautas Kernagis

Verkių: Dainius Kreivys

Žirmūnų: Paulė Kuzmickienė

Šeškinės-Šnipiškių: Mindaugas Lingė

Senamiesčio-Žvėryno: Mykolas Majauskas

Pilaitės-Karoliniškių: Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Naujosios Vilnios: Monika Navickienė

Naujamiesčio-Naujininkų: Žygimantas Pavilionis

Justiniškių-Viršuliškių: Paulius Saudargas

Lazdynų: Algis Strelčiūnas

Antakalnio: Ingrida Šimonytė

Kalniečių: Arvydas Anušauskas

Aleksoto-Vilijampolės: Vytautas Juozapaitis

Centro-Žaliakalnio: Gabrielius Landsbergis

Savanorių: Paulius Lukševičius

Panemunės: Gintarė Skaistė

Petrašiūnų-Gričiupio: Kazys Starkevičius

Šilainių: Jurgita Šiugždinienė

Pajūrio: Arūnas Barbšys

Baltijos: Arvydas Pocius

Nevėžio: Bronislovas Matelis

Gargždų: Rasa Petrauskienė

Žiemgalos rytinė: Antanas Matulas

Sėlos rytinė: Raimundas Martinėlis

Utenos: Edmundas Pupinis

Sūduvos šiaurinė: Irena Haase

Aušros: Martynas Šiurkus

Alytaus: Povilas Labukas

Šilutės: Sandra Tamašauskienė

Plungės-Rietavo: Jurgis Razma

Kelmės-Šilalės: Jonas Gudauskas

Kėdainių: Andrius Navickas

Žiemgalos vakarinė: Rūta Bilkštytė

Deltuvos šiaurinė: Sergėjus Jovaiša

Nalšios pietinė: Dalius Krinickas

Medininkų: Vaidas Augūnas

Trakų-Vievio: Stasys Šedbaras

Jonavos: Gintas Jasiulionis

Deltuvos pietinė: Agnė Balčiūnienė

Karšuvos: Daivaras Rybakovas

Sūduvos pietinė: Vaidas Šalaševičius

Dainavos: Andrius Kupčinskas

Dzūkijos: Laurynas Kasčiūnas

Jotvingių: Vilius Semeška

Molėtų-Širvintų: Valentinas Stundys

Vilkaviškio: Goda Krukauskienė

Saulės: Vilija Aleknaitė-Abramikienė

Marijampolės: Andrius Vyšniauskas

Tauragės: Arūnas Valinskas

Nemenčinės: Justas Džiugelis

Raudondvario: Justinas Urbanavičius

Kaišiadorių-Elektrėnų: Audronius Ažubalis

Šiaulių krašto: Kęstutis Masiulis