Lietuvoje

2020.02.25 13:59

Medikai atmetė koronaviruso tikimybę prastai pasijutusiam jonaviškiui

atnaujinta 17.58
Laura Adomavičienė, LRT.lt2020.02.25 13:59

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovė spaudai Lina Grinytė-Jauniškienė naujienų portalui LRT.lt patvirtino, kad Kauno medikai antradienį atmetė koronaviruso tikimybę prastai pasijutusiam jonaviškiui.

„Informacija tokia, kad medikai apžiūrėjo ir koronaviruso atvejis atmestas”, – sakė L. Grinytė-Jauniškienė.

Apie tai, kad antradienį į Jonavos ligoninę kreipėsi galimai koronavirusu užsikrėtęs asmuo, LRT.lt patvirtino Jonavos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Vidas Kačiušis. Simptomai leido įtarti, kad vyras galėjo susirgti virusine infekcija. Ligoninėje patikslinta asmens ligos istorija.

Ligoninės atstovo tikinimu, asmuo greičiausiai yra lietuvis, kuris darbo reikalais lankėsi Italijoje. Kada vyras lankėsi šioje šalyje – ligoninės atstovas pasakyti negalėjo.

Vėliau jonaviškis buvo pervežtas į Kauno klinikinę ligoninę, pranešė naujienų portalas kauno.diena.lt.

Kauno klinikinė ligoninė situacijos nekomentuoja

Kauno klinikinės ligoninės komunikacijos specialistas Saulius Tvirbutas LRT.lt atsisakė patvirtinti, kad jonaviškis buvo pervežtas į šią gydymo įstaigą, motyvuodamas jo asmens duomenų apsauga.

Mėginys dėl koronaviruso siunčiamas į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją. Atsakymą laboratorija pateikia per 7 valandas.

Pasak S. Tvirbuto, tokių atvejų, kai kreipiasi asmenys, įtariantys esą užsikrėtę koronavirusu, Lietuvoje tik daugės.

Į Kauno klinikinę ligoninę iki šiol buvo paguldyti du asmenys, kurie kreipėsi dėl koronaviruso.

Abu gyventojai buvo paguldyti į izoliuotą palatą, jų mėginiai buvo siunčiami į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją, bet atsakymai dėl koronaviruso buvo neigiami.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.