Lietuvoje

2020.02.24 19:21

Iš Italijos grįžęs karščiuojantis vyras klinikai sukėlė įtarimų: vyras perduotas nuodugnesniems tyrimams

LRT.lt2020.02.24 19:21

Italija pirmadienį pranešė apie penktą mirties nuo naujojo koronaviruso atvejį, o šią šalį pamėgę lietuviai taip pat sunerimo.

Pirmadienį pranešta, kad asmuo, kuris prieš keletą dienų sugrįžo iš šios šalies prastai pasijuto, karščiuoja, todėl kreipėsi į privačią kliniką

Šiems įtarimų sukėlė simptomai, todėl kreipėsi į Santariškių medikus.

„Kilo įtarimų, nes pacientas trečia diena karščiuoja ir jis šiandien parskrido iš šiaurinės Italijos dalies, kur šiuo metu yra daug užsikrėtimų koronavirusu, todėl vengdami bet kokių įtarimų, kreipėmės į Vilniaus greitosios pagalbos ligoninę, kad transportuotų pacientą į infekcinę ligoninę“, – LNK televizijos „Žinių“ laidai sakė Rasa Lečickaja, privačios klinikos „InMedica“ Vilniuje regiono vadovė.

Anot jos, vyras, kuris buvo Italijoje kreipėsi į kliniką, norėdamas įsitikinti, kad simptomai, kuriuos jis pastebėjo nėra susiję su koronavirusu.

Klinikos atstovų teigimu, pirmadienį po šio įvykio „InMedica“ buvo uždaryta, taikytos specialios dezinfekcinės priemonės, o antradienį ji turėtų dirbti įprastu režimu.

Santarų klinikų vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene Jurgita Juozaitytė negalėjo nei patvirtinti, nei paneigti informacijos, kad šiandien į Santaros klinikas buvo atvežtas įtariamas koronavirusu užsikrėtęs asmuo.

Ji pabrėžė, kad apie atvejį, kuris būtų patvirtintas, klinikos privalėtų nedelsiant informuoti Sveikatos apsaugos ministeriją, tačiau kol kas klinikos tokios informacijos neturi.

Populiariausi

Šeškinės poliklinika
6

Lietuvoje

2021.03.03 17:46

Vilniaus vicemerė: STT sulaikė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, Šeškinės poliklinikos vadovus, kelis šių įstaigų darbuotojus

žiniasklaida: sulaikyta apie 17 gydymo įstaigų vadovų, gydytojų, techninių darbuotojų; atnaujinta 21.14
6