Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.24 09:33

Lietuvos oro uostai su sveikatos specialistais aptars veiksmus dėl situacijos Italijoje

Erika Alonderytė, BNS 2020.02.24 09:33

Italijoje koronavirusą diagnozavus 152 pacientams, Lietuvos oro uostų atstovai pirmadienį susitinka su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistais aptarti papildomas apsaugos priemones oro uostuose.

„Greitu metu susitiksime su NVSC specialistais, kurie budi oro uostuose ir diskutuosime apie papildomas galimybes, bet kokias konkrečiai, nenorėčiau komentuoti, reikia nutarti. Bet diskutuojame apie papildomus veiksmus“, – BNS sakė oro uostų atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas.

Anot jo, skrydžiai į Italiją ir iš jos kol kas vyksta įprastai pagal grafiką.

Italijos civilinės gynybos tarnybos vadovas Angelo Borrelli (Andželas Borelis) sekmadienį pranešė, kad Italijoje nuo koronaviruso mirė trys asmenys. Italijos valdžia nuo sekmadienio ėmėsi plataus masto priemonių viruso plitimui šalyje pažaboti. Keliolika turistų pamėgtų šiaurinių Italijos miestelių buvo uždaryti, duris užvėrė Milano katedra ir Venecijos bazilika, buvo atšaukti žymiojo Venecijos karnavalo renginiai.

Italija sausio pabaigoje, pirmoji iš Europos valstybių, paskelbė nepaprastąją padėtį dėl COVID-19, paaiškindama, jog taip siekia paspartinti pasiruošimus užkirsti kelią pavojingo naujo koronaviruso protrūkiui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi