Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.21 17:55

Politologė apie Skvernelio gatvės remontą: dabar vyksta šaudymas sau į kojas

„Toks procesas, kurį dabar stebime, kelia labai daug klausimų“, – kalbėdama apie priimtą sprendimą skirti lėšų remontuoti gatvę prie premjero Sauliaus Skvernelio namų, pripažįsta Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė.

Politologė nurodo, kad kelio asfaltavimo klausimai priimami nesivadovaujant konkrečiais kriterijais. „Panašu, kad yra užkulisiniai žaidimai“, – teigia R. Urbonaitė.

Pasak politologės, kadangi Vilniaus rajono savivaldybėje yra tam tikros partijos dauguma, dėl to sprendimai priimami neskaidriai. „Tokie sprendimai meta šešėlį visai procedūrai dėl neskaidrumo“, – pripažįsta R. Urbonaitė.

R. Urbonaitė teigia, kad taip pat nėra aiški sprendimų priėmimo skuba, kadangi Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vis dar svarsto S. Skvernelio elgesį dėl anksčiau asfaltuoto keliuko, esančio prie jo namų.

Politologė apie asfaltuojamą Skvernelio gatvę: norėčiau tikėtis, kad tai yra šaudymas sau į kojas

„Susidaro įspūdis, kad einama buldozeriu“, – pripažįsta politologė. Tačiau, pasak jos, žmonių reakcija ir surengtas piketas įrodo, kad visuomenė nesitaiksto su tokiais sprendimais.

„Galima pabandyti tą buldozerį stabdyti“, – sako R. Urbonaitė.

R. Urbonaitė mano, kad politikai privalo galvoti apie tolimesnę perspektyvą, o ne dabartinių problemų sprendimą. „Tai, kas dabar vyksta, yra šaudymas sau į kojas ir ilgalaikėje perspektyvoje pamatysime, kuo tai baigsis“, – tikina politologė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi