Lietuvoje

2015.09.22 11:28

Prezidentė į generalinio prokuroro postą siūlo teisėją E. Dambrauskienę

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.09.22 11:28

Antradienį Seimui bus teikiama naujo generalinio prokuroro kandidatūra. Prezidentė į šias pareigas siūlo Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėją Editą Dambrauskienę.  

Su kandidate pirmadienį susitikusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė pareiškė balsuosianti už E. Dambrauskienės skyrimą į pareigas, nes ji parlamento vadovei pasirodė kaip kompetentingas, ramus žmogus su analitiniu mąstymu.

46-erių teisės magistrė turi 17 metų teisinio ir vadovaujančio darbo patirties. E. Dambrauskienė yra dirbusi ikiteisminio tyrimo pareigūne, Šiaulių apylinkės prokuratūros prokurore, teisėja, advokate.

Antradienį jos kandidatūrą pateikus Seimui, trečiadienį E. Dambrauskienė susitiks su frakcijomis ir komitetais, ketvirtadienį vyktų balsavimas dėl paskyrimo.

Buvęs generalinis prokuroras Darius Valys iš pareigų pasitraukė birželį, pasibaigus penkerių metų kadencijai. Edita Dambrauskienė yra antroji teikiama kandidatė – birželį Seimas atmetė prezidentės pasiūlyto Kauno apygardos teismo pirmininko Nerijaus Meilučio kandidatūrą.

Populiariausi

Istorijos egzaminas

Lietuvoje

2020.07.07 12:46

Užduotis apie Landsbergį ir Brazauską įveikę abiturientai: per istorijos egzaminą reikėjo tiesiog pagalvoti istorikas: nuotolinis mokymas atskleidė brandos stygių; atnaujinta 13.18

14