Lietuvoje

2020.02.21 10:39

Landsbergis: tie, kurie dar nori jungtis prie konservatorių, turėtų apsispręsti per mėnesį

Benas Brunalas, ELTA2020.02.21 10:39

Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad prie Seimo rinkimams besiruošiančios jo vadovaujamos politinės jėgos dar gali prisijungti parlamentarų tiek iš mišrios Seimo narių grupės, tiek iš „valstiečių“ frakcijos parlamente.

„Kalbų yra visokių ir su žmonėmis iš mišrios grupės – buvusių „valstiečių“ – ir su pačia „valstiečių“ frakcija“, – „Žinių radijui“ penktadienį teigė G. Landsbergis.

Tačiau, pabrėžė konservatorius, Seimo rinkimams artėjant, politikai, brandinantys mintį jungtis prie konservatorių frakcijos Seime, turi kuo greičiau apsispręsti.

„Langas po truputį užsidarinėja, ir žmonėms, jei jie nori, dabar yra paskutinis metas apsispręsti. Netrukus mes baigsime visus partijos pasiruošimo rinkimams procesus“, – akcentavo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas.

Jo teigimu, laiko apsispręsti liko daugiausiai mėnuo.

„Jei pokyčiai vyktų per keletą savaičių, per mėnesį, gal iki pavasario sesijos, manau, kad tai dar įmanoma. Vėliau partijos tiesiog pradės eiti į rinkimų tiesiąją, visi važiuosime po Lietuvą, kalbėsimės, bus tvirtinami vienmandatininkai, bus tvirtinama programa“, – apibendrino politikas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt