Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.21 09:07

Landsbergis: Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki rinkimų gali dirbti su viceministru Skuodžiu

Dainora Karklytė, ELTA 2020.02.21 09:07

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad pritaria ministerijų jungimo idėjoms, tačiau tai, tvirtina jis, neturi būti daroma skubotai.

Konservatorių lyderio siūlymu, jungti būtų galima Energetikos ir Susisiekimo ministerijas, o be ministro likusi Ekonomikos ir inovacijų ministerija, pasak G. Landsbergio, iki pat rinkimų puikiai gali dirbti su viceministru Mariumi Skuodžiu priešakyje.

„Aš abejoju, ar kas ten dabar labai stipriai jungs ką nors“, – idėją jungti Ekonomikos ir inovacijų bei Energetikos ministerijas penktadienį „Žinių radijui“ komentavo G. Landsbergis.

Jo teigimu, galima būtų kalbėti apie Energetikos ir Susisiekimo ministerijų jungimą.

„Aš manau, kad jungti galima. Taip apsvarsčius, aš labiau manyčiau, kad galima galbūt Energetikos ir Susisiekimo ministerijas jungti – vadinti Infrastruktūros ministerija dėl to, kad jų funkcijos yra kiek panašios. Jeigu mes norėtume siekti mažesnio ministerijų skaičiaus, galima susitarti apie kitų ministerijų tokius jungimus, taupant kaštus ir efektyvinant Vyriausybės veiklą“, – kalbėjo TS-LKD pirmininkas.

Politiko nuomone, Virginijui Sinkevičiui išvykus dirbti eurokomisaru, iki rinkimų Ekonomikos ir inovacijų ministerija gali dirbti su viceministru M. Skuodžiu.

„Dėl Ekonomikos ir inovacijų ministerijos – yra tikrai neblogų ten viceministrų, kaip ponas Skuodis, kuris atėjęs iš Lietuvos banko su aiškia programa – srities numanymu, išmanymu, aiškiomis pozicijomis. Jo iniciatyva buvo pradėtas Lietuvos, kaip FinTech (finansinių technologijų – ELTA) valstybės augimas ir pristatymas bei iškovota ten pergalių. Manau, kad šis viceministras galėtų puikiai laikinai valdyti ministeriją, ką, manau, dabar ir daro ponui Sinkevičiui išvažiavus į Briuselį. Manau, kad ta situacija iki rinkimų tikrai gali tokia būti“, – pridūrė G. Landsbergis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi