Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.21 08:48

Ministerija: Lietuvoje šiuo metu dėl koronaviruso stebima daugiau nei 100 asmenų

Lietuvoje šiuo metu dėl koronaviruso stebima daugiau nei 100 asmenų, kuriems taikomos profilaktinės priemonės. Anot Sveikatos apsaugos viceministro Algirdo Šešelgio, tai iš viruso rizikos zonų grįžę gyventojai, kuriems rekomenduojama vengti didesnių susibūrimų vietų, nesinaudoti viešuoju transportu, pagal galimybes likti namuose.

A. Šešelgis pabrėžia, kad kitos ypatingos priemonės jiems netaikomos, o karantino laikotarpis paprastai trunka apie porą savaičių.

„Jie nėra rizikoje, bet dėl viso pikto, dėl ramumo su jais yra susisiekiama, jie yra išbraukiami iš sąrašų. Srautai yra tikrai labai dideli, jeigu jūs oro uostuose pamatysite, kiek atvyksta žmonių iš įvairių kraštų, kur galbūt buvo konferencijose ar kitur Kinijoje.

Nors gal tai visiškai nerizikingi žmonės, ne iš Kinijos, gyvena galbūt kažkokioje kitoje šalyje, tačiau žmonės labai draugiškai teikia visą informaciją ir tada patenka į visuomenės sveikatos specialistų akiratį, vykdomos tos profilaktinės priemonės“, – LRT TELEVIZIJAI sako jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi